Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy európai fehér ember...

Egy európai fehér ember mennyire tud azonosulni, a feketék rap zenéjével?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pPA6K5kf68k

Ez a videó elmond mindent, egy itthoni 19-22 éves fiatal felnőtt nagy %-a, még drogot sem látott életében, nem hogy fegyvert meg börtönt. Pl ők meg a szöges ellentéte, öltek is már, leülték érte ami járt.


Én is meghallgatom ezeket a zenéket, de csak a hangzás miatt, a mondanivalóját ennek a vonalnak nem értem, Magyarként meg elég messze állunk ettől, mégis a valami megfogja az embert.


2016. dec. 27. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Bármennyire...
2016. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Bármennyire..
2016. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ennek a zenének a rendszer elleni lázadás/felsőbb hatalom miatti elnyomás áll a központjában, nem az a lényeg, hogy dílerkedjenek/gyilkolgassanak, hanem a valódi, visszavezethető OKA a törvénykihágásoknak (Amerikában elnyomják a feketéket, kénytelenek bűnözni - Magyarországon is elvagyunk nyomva, csak másként).
2016. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem hallgatni mert tetszik a zene, és jól esik néha n*ggerkedni egy pár szám erejéig. De nem tudok velük azonosulni, mert szerintem röhejesek. Adják a kemény gettó fekát, de nagy részüknél ez csak művészi szabadság meg álca, azért akiknek a zenéje még hozzánk magyarokhoz is eljut, azok biztos nem a legmocskosabb gettó mélyén laknak.
2016. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!