Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Titeket zavar, ha egy...

Fiuk! Titeket zavar, ha egy lanynak vastag a karja? Termeszetesen tulsuly miatt.

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 17:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát, ez az adat meglehetősen relatív, mivel elég sok mindentől függ, hogy valakin hogy állnak a kilók. Ha nőiesen telt alkatod van, azt sokan vonzónak fogják találni, számomra is attól lesz a külsejét tekintve valaki igazán nő, ha vannak idomai, nem pedig olyan vékony, mint egy éretlen gyerek. :) Mennyire vagy sikeres a fiúknál?
2018. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de nem is tetszik.
2018. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Videken vagyok,nem nagy a felhozatal,tehat visszajelzeseket sem kapok.

Nincs sikerem :(

2018. nov. 27. 22:57
 14/19 anonim ***** válasza:

hát az összkép a lényeg, külső + belső egyaránt, de ez a dolog önmagában nem hiszem, hogy gond lenne


régen én is vékony voltam, azóta felszedtem jó pár kilót (kb 20-at), de még mindig átlagos alkatom van, mert főleg izomban jött fel, egy kis hasam azért van, de kell a szigetelés és a tartalék :D

de nekem mindig is a teltebb alak jött be jobban, előnyös számomra, de mint mondtam a külső-belső kombó számít

2018. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszonom,megerositettel :)
2018. nov. 28. 11:00
 16/19 anonim ***** válasza:

Én 167 cm vagyok és 78 kg. Korábban 60 kg-os voltam. Magamat akkor kövérnek láttam, pedig egészséges, vonzó alakom volt. C kosaras cici, vékony derék, széles csípő. Igazi homokóra alkatom volt. A karom viszont akkor is sokkal vastagabb volt, mint a többi lánynak. Most meg ne is beszéljünk róla... Egyszerűen van ilyen alkat, aki fura módon kifejezetten a karjára hízik a legjobban. Ez mégsem tántorította el soha a fiúkat. Persze, biztos voltak és vannak, akik a hátam mögött disznónak hívnak és kiröhögnek, de mégis akadtak/akadnak bőven udvarlók. Az más kérdés, hogy ezekből egyetlen fiúnak sikerült csak elnyerni a kegyeimet, akivel azóta is együtt vagyok és akit nem zavar, hogy az együtt töltött évek alatt felszedtem ezt a rengeteg fölös kilót. (Ami ellen persze folyamatosan harcolok, mert féltem az egészségem, de sajnos nem sok sikerrel.)


Szóval szerintem nem kell aggódnod. Biztosan jönni fog valaki, aki nem a karoddal lesz elfoglalva, hanem a személyiségeddel és abba beleszeretve már azt is szépnek látja benned, amit te utálsz magadon.

2018. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Are You Scorpio ***** válasza:
megedzodott neki a sok kezimunkatol :))
2018. nov. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#16-os Nagyon szepen koszonom!
2018. nov. 29. 09:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek.
2019. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!