Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik előnyösebb és miért?...

Melyik előnyösebb és miért? Először tömegelni, vagy először szálkásítani?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem edzőterembe járni, a testzsír százalékom eléggé alacsony és kilóban se vagyok a legtöbb. Eléggé szálkás vagyok, ezt a formát tervezem megtartani elengedő étkezés és táplálékkiegészítők fogyasztása mellett. Ha nem tömegelek, akkor alacsonyabb lesz az erő szintem, esetleg egy idő után nem lesz olyan szembetűnő a fejlődés? És egyébként is miért szoktak az emberek tömegelni, majd leszálkásítani? Mi értelme van? Mindig mondják hogy izomtömegnövelés a lényeg a tömegelésnél. Szálkásításnál is ez történik, nem de? Tudom hogy hülye kérdés de nem nagyon értek még a dolgokhoz.

2018. nov. 28. 19:10
 1/1 anonim válasza:

Szia. ha szallkasitas, akkor alapvetoen az izombol es korulotte szamuzod a zsirt. Ez tok jo, csak ha nincs izomtomeg noveles, akkor kb bukta a dolog.

Legyen mire szallkasitani, kulonben izmos csonti leszel, mint en. :)

2018. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!