Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha megyek...

Mit csináljak, ha megyek táborba, és nem lesz lehetőség súlyzós edzésre?

Figyelt kérdés
5 hete elkezdtem edzeni apukámmal edzőteremben, viszont hétfőhöz egy hétre megyek táborba, és ott nem lesz lehetőségem edzeni. Balatonnál leszünk, ezért ha engedik, úszni fogok, de az mégsem olyan, mint mikor 4szer egy héten átmozgatom magam rendesen, és érzem, hogy dolgoztam. Kollégiumban leszünk, szobatársakkal. 13centi minuszban tartok derékból, és nem szeretném visszaszedni egy centijét sem. Nem tudom, hogy milyen kaják lesznek, túrázni fogunk, de inkább csak múzeum nézések lesznek, meg ilyesmik. Hogyan lehet kiküszöbölni ezt?

2013. aug. 3. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne egyél sok zsíros kaját (pizza, lángos, palacsinta, hasábkrumpli stb.), inkább valami könnyűt (saláták, gyümölcsök). És persze mozogj minél többet a vízben (úszás, frizbizés, labdázás), meg persze ott van a jó öreg strandröplabda is. :) Egyébként meg egy héttől nem borul fel semmi sem.
2013. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megvolt a tábor.

10dekát visszahíztam, de nagyon odafigyeltem pedig mindenre. Holnaptól újra kezdem úgyis az edzést! :)

2013. aug. 18. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!