Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 20-35 közötti srácok miért...

A 20-35 közötti srácok miért nem hiszik el, hogy az ember csak beszélgetni szeretne velük?

Figyelt kérdés

Néha 1-1 fórumon beszélgetésbe kezdünk XY témáról, aztán már ha kicsit személyesebb dologra terelődik a téma, és kiderül, hogy van párja az embernek, nem szeretne az illetővel úgy ismerkedni, egyből ő a büdös k.va.

Erre már más nő ismerőseim is panaszkodtak. Mi lehet ennek az oka?


2018. nov. 28. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A fajfentartási ösztön, hogy szépen fogalmazzak. (magyarul dugni, vagy párt találni akarnak) Jómagam, pár ismerősöm példáját ismerve. Nekem egyébként meg kínos olyan csajjal barátkozni akinek van pasija, mert egyből jönnek hogy biztos el akarom csábítani, stb, stb. Meg ha elhív valahova közösbe (ő+csávója+férfi barát) az már inkább kínos. Én, és legtöbb ismerősöm nővel barátkozása kapcsolattá/szeretkezős kapcsolattá változott. A legtöbb.
2018. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Az az oka, hogy mi fiúk nem szeretjük, ha a lányok ránk akaszkodnak. Ha akarunk valamit tőletek, majd mi lépünk. De ha nem mutatunk semmi érdeklődést felétek, legyetek oly kedvesek és hagyjatok minket békén, mert vagy foglaltak vagyunk vagy simán nem tetszetek, mert más az ízlésünk. Vagy nem akarunk senkit, mert tudatosan vagyunk szinglik. De sorolhatnék reggelig okokat...
2018. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de valóban, mindenki, minden témánál csak fel akar szedni... Tisztelet az elképesztően ritka kivételnek. Itt privinél már azzal indítok, hogy van párom és ez így is marad...

Amúgy 35 fölött ugyanez van, csak én nem a kiakadókat fogom ki, hanem azokat, akik szerint hosszú kapcsolatnál már úgysem szeretem a páromat és szabad a pálya. Ez egyszer élőben történt meg, nem volt szórakoztató.

2018. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Igen, logikus amit írsz, nade interneten keresztül mit gondolnak az ilyen illetők? Még élőben másabb is a helyzet. Vagy ennyire kockák lennének, hogy még AZT is az interneten képzelik el? :D

2018. nov. 28. 23:51
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Ez fórumtól is függ, de alapban azért, mert a férfiak nincsenek hozzászokva a BARÁTnőhöz. Ez társadalmi okokra vezethető vissza. És e miatt azt hiszik, hogy minden csaj ismerkedni akar...bár azt sem értem, hogy egy nő minek személyeskedik a neten idegenekkel?


Én meg, őszintén szólva alapban nem értem ezeket a srácokat.

Neten nem ismerkedem. Élőben meg látom, hogy mi a szitu és nem szoktam félreérteni a helyzeteket. Sőt, ha a nő nem kezdeményez akkor én sem lépek. Szexre ott a prostizás.

2018. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sajnos elég közvetlen vagyok ( nőkkel és férfiakkal egyaránt) , gondoltam már arra is, hogy azt értik félre, de mivel nem vagyok egyedül ezzel a problémával, azért rájöttem, hogy nem nálam lehet a hiba. Szerintem pl az, hogy van az embernek párja, esetleg gyereke nem annyira nagy titok, hogy interneten ne merje leírni, mégis egyből ő a világ ri.banca.

2018. nov. 29. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

"Az az oka, hogy mi fiúk nem szeretjük, ha a lányok ránk akaszkodnak. Ha akarunk valamit tőletek, majd mi lépünk. De ha nem mutatunk semmi érdeklődést felétek, legyetek oly kedvesek és hagyjatok minket békén, mert vagy foglaltak vagyunk vagy simán nem tetszetek, mert más az ízlésünk. Vagy nem akarunk senkit, mert tudatosan vagyunk szinglik."

Az nem merül fel benned, hogy egy lány is gondolhatja ugyanígy, mégis el vagyunk mondva mindennek, ha visszautasítunk?

2018. nov. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem is megy el a dolog rondabeszédbe, de:

1, A hapsik nem érzelmi szálon futnak, így a "leesett a műkörmöm", vagy "a "Matyi már megint halogatja a fűnyírást" kaliberű dolgokkal nem tudnak mit kezdeni;

2, Nem akarnak maguknak bajt, ha kiderül, hogy van párja az illetőnek.

2018. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a csajok részéről is így van :D

beszélgetünk akár itt akár máshol és ha kiderül, hogy barátnőm van, akkor már jön, hogy "akkor miért hülyítem" meg "csak szórakozni akarok vele" :D

már nem is lehet normálisan beszélgetni egy ellenkező nemű emberrel, mert egyből fűzni akarjuk egymást mi?


na jó azért szerencsére többször volt olyan is hogy jókat tudtunk beszélgetni pártól függetlenül, sőt volt akivel pont ezeket beszéltük, hogy a másik párja mivel foglalkozik, milyen ajándékot lehetne neki venni és hasonlók


F

2018. nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez így van időtlen idők óta.

(szóba állsz vele, ránézel, egyáltalán akármi csinálsz)

Pasi: "ez dugásra felhívás akar lenni?"

:)

2018. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!