Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen a héten eddig milyen jó...

Ezen a héten eddig milyen jó és rossz dolog történt veletek?

Figyelt kérdés
Írjátok egy-egy olyan dolgot aminek nagyon örültetek és egy olyat ami nagyon rossz volt.

2018. nov. 29. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nagyon jó, hogy hétfőtől szabin vagyok. Ami nagyon rossz, hogy hétfőn megfájdult a torkom és belázasodtam.

Finoman szólva is peches vagyok.

Na de már kikupáltam magam - már csak a finom orrhang van meg- enyém a hétvége.

2018. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. mint az első válaszolónak. Hétfőn arra keltem, hogy tele van a kezem, karom kiütéssel, az arcom inkább csak vörös volt. Délelőtt lesietek háziorvoshoz: nem rendel decemberig. Fel az sztk-ba kartonozóhoz: csak januárra tud adni időpontot bőrgyógyászhoz, mondom kösz nem. Delután bementem dolgozni, az arcomon is megjelentek a kiütések, elkezdett viszketni mint az állat.


Kedden arra ébredek, hogy vakarom magam, tükörbe nézek: az egész arcom felpüffedt, alig látok, mellkastól felfelé mindenem viszket. Az ég világon semmi sem használ, semmi sem enyhített a viszketésen. Időpontot kaptam magánhoz szerdára.


Szerdán mégrosszabb a püffedés, nem tudtam aludni, kezdtem majdnem beleőrülni a viszketésbe. Végre 5:30, kaptam szurit meg felírt kenőcsöt, gyógyszert. Kb. semmi konkrétumot nem mondott, talán a munka lesz a hunyó (azaz az ott használt anyagok). Gyógyszertáros: a krémet nem keverem ki mert sokáig tart, meg mert egyedül vagyok a pénztárra is...


Ma: kicsit jobb a helyzet. Gondolkozok, hogy mihez kezdjek magammal, 2 hete kezdtem el dolgozni, nem annyira rossz hely, legalábbis ennyi most bőven elég lett vna átmenetileg. Pénzben is kijöttem vna mindennel, de így már ugrott 10k az orvosra ami másra kellett vna... A legrosszabb az, ha az ottaniakra vagyok allergiás hagyhatom ott a munkahelyet és kiesnek az ilyen jellegű munkák :(


És egyre jobban haragszom az országra: fizetem a tb-t a semmire, fizetem a magánorvost aki semmit nem mond érdemben, mégcsak kivizsgálásra se küld el: itt a recept azt csókolom. Mást meg se említek..


Talán annyi jó van ebben a sok rosszban, hogy így a lelkiismretemnek és a szüleimnek megmutattam, hogy én pozitívan álltam az itthoni élethez hozzá, el is kezdtem érte tenni vmit, (házfelújítás, munkaszerzés, lelki problémák türhetővé tétele stb..) mégsem akar semmi sem működni. Boldog közel sem vagyok, de még csak nyugodt sem. Megvárom a Decembert, hogy hogy alakul, de úgy érzem nem lesz jobb. Januárban vagy Februárban ismételten dobbantok ebből az országból, ammeddig megtehetem, de legalább nem fog fájni már itthagyni a házamat amibe sok időt és pénzt fektettem.

2018. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz: elhagytam öt ezer forintot.Jó sajnos most nem nagyon volt
2018. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!