Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékeny vagyok a fiatalokra?

Féltékeny vagyok a fiatalokra?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok, es azt vettem eszre, hogy gyakran irigykedek magamba a 16,17 evesekre, fokent lanyokra. Ez ilyen idoskori dolog, az idosebbekre jellemzo szerintem, akik a fiatalabbakat irigylik. Pedig nem vagyok ronda stb, csak olyan hirtelen szaladt el az ido, hamarosan 20 eves vagyok stb. Es olyan sok mindent elrontottam, rossz dontest hoztam, es ha tehetnem, barmikor ujrakezdenem a gimit 14-15 evesen. Tisztaban vagyok vele, hogy nem a vilag vege es ha egy joval idosebb valaszol majd a kerdesre, picsogasnak tartja, es megertem, mert az, de engem nagyon zavar. Nem jatszani szeretnek, nem a gyerek dolgokat, tehat nem a gyerekkorom hianyzik, csak lennek 14 ujra, kilencedikes ujra es maskepp csinalnek mindent. Mondhatjuk, hogy ennyi idosen zavar a korom. Nevetseges, de neha zavar.

2018. nov. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Erről érdemes lenne már most leszoknod, mert később ez qrva gáz lesz. Mondjuk mikor 30-40 évesen fogsz nyomulni 18-25 évesekre és megsértődsz, ha nem akarnak veled bandázni, együtt lógni. Megtörtént eset.😅
2018. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Minden okod megvan rá. Jól megöregedtél.
2018. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapjaraton nem maniam veluk beszelgetni, nem is erzem jol magam veluk, szoval ez max az lesz kesobb, hogy szidok mindnenkit 35 evesen😂
2018. nov. 29. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

19 éves vagy, semmiről sem maradtál még le.

Rengeteg dolgot bírsz csinálni illetve van időd bepótolni a gyerekkorodban elmaradt szórakozást.


Irígykedni sem kell rájuk mert látod te is, hogy miket művelnek.


19 éves fiúként nem sírom vissza a gyerekkorom. Sajnos vagy nem sajnos de elmúlt.

Semmit sem bánok amit akkor tettem.

Hibáztam és így tanultam belőle.

2018. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
"es maskepp csinalnek mindent." hát bizony, késő bánat: ebgondolat. Úgy kell mindent csinálni, hogy később ne bánja meg az ember, tehát észnél kell lenni. A történteket nem lehet meg nem történtté tenni.
2018. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki így van ezzel, hogy szívesen visszamenne, hogy változtasson a múlton. Ha visszamehetnék, én is teljesen más utakat járnék be. De ezzel azok a fiatalok is úgy lesznek majd, mint most te.
2018. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn nem bánok semmit csak a sok idiota tanárt mert régen magabban kerestem a hibát.Mert azt hitem hogy, diplomás ember nem lehet mindenki.Azota rájöttem hogy, nem keresnek semmit és az állam alkalmazza őket aminek követelménye sincs.Azért sem lennék fiatal mert az én idöben is alkalmatlanok voltak.Most meg mindenki tanithatt mert mindenki ki menekül az országbol eu tagság miatt örülnek ha jelentkezik valaki.
2018. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!