Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok mindenre/mindenki...

Miért vagyok mindenre/mindenkire féltékeny?

Figyelt kérdés

Példának okáért barátnőm kapott egy új telefont, és arra is,vagy ha valakinek jobb valamilye van a társasági körömben,vagy valaki jobb nálam valamiben. Még arra is ha baratnőm elmegy bulizni a barátnőivel és én aludni se tudok olyan ideges vagyok..

Szeretnék ezen változtatni de nem tudom hogyan...

Sajnos az utobbi időben elpártóltak tőllem a barátaim,egysincs,úgyhogy teljesen kétségbe vagyok esve... :(


2018. febr. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert elégedetlen vagy az életeddel es azt hiszed mindig a másé a jobb.

Én pl elégedett vagyok, en azt utálom hogy utánoznak másolnak irigyek rivalizálnak loposak.


Komolyan, a legjobb baratnőimnek olyanokat tartok akik elfogadják magukat, elhizva is, smink nelkul is, hatalmasakat nevetunk és nem a szájukat huzzák irigyen ha pl miniszoknyában vagyok.ritkák az ilyen emberek nagyon

2018. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem tanultál meg a saját házad táján sepregetni, azért.

Ha valaki pl. jól rajzol, az évekig rajzolt, tanult, gyakorolt előtte. Te nem csinálsz semmit, nem is akarsz, csak mérgelődsz amiért neki megy, neked meg nem. Komolyan nem is értem a logikátokat :D A sültgalamb egy baromi extrém esete.

Ha te is akarsz valami olyasmit, ami másnak van, akkor NEKED kell megmozdulnod és nem várni az élettől, hogy alanyi jogon megjutalmazzon. Olyan nincs.

Ha már képes vagy saját magadat nézni és saját magadért tenni, akkor fog elmúlni az irigység. És nem ártana minél előbb elkezdeni dolgozni rajta. Komolyan, te barátkoznál magaddal?

2018. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka.
2018. febr. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!