Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok sóherek...

Ti mennyire vagytok sóherek az emberekkel szemben, és miért?

Figyelt kérdés
?
2018. nov. 29. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen emberekkel? Idegeneknek sosem adok semmit, a barátaimnak és a családomnak szívesen adok bármit (ajándékot, meghívást, kölcsönt).
2018. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7ft/karakterért megírom a több bekezdéses válaszomat!
2018. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyan sóher? Egy forint borravalót nem adok soha senkinek. Viszont tavasz óta minden szombaton egész nap a tesomnak segítek egy házat felújítani.
2018. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de velem általában azok szoktak lenni.
2018. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon, de helyzettől függ.. Például, ha a legjobb barátommal ittasan jarkalunk Pesten és olyan ehes hogy kilyukad a gyomra, azonnal veszek neki minden kaját.

De rajta kívül nem költök nagyon senkire, csak magamra.

Azert, mert jobban megeri magamra költeni mint másokra. Ha én veszek egy doboz sort magamnak, az egész estem fel tudom vele dobni és jó kedvem lesz, ahelyett hogy vennék valakinek egy csokit amit alig tudnak értékelni és gyorsan elfogy.

2018. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Nagyon. Már ha ilyenekre gondoltál, hogy nem adok kölcsön senkinek semmit, nem adok borravalót stb.
2018. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én inkább saját magammal szemben vagyok az: keveset eszek, -vásárolok, stb.

Volt, hogy valakinek adtam pénzt kölcsön, de nem volt jó érzésem utána: szerencsére nem b×tt átt, de a továbbiakbban már így nem "jótékonykodok" tovább.

2018. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy ki, miért vagy mit és hogyan kér.
2018. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pénzt soha nem adok kölcsön. Családban sem. Az oka egyszerű: ha én kerülnék gondba, nem tudnèk senkit, aki ki tudna segíteni.

Tevőlegesen szívesen segítek, családtagnak, barátnak.

2018. nov. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!