Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Híres emberekkel kapcsolatos....

Híres emberekkel kapcsolatos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy csak azzal állnak szóba, akik szintén híresek, vagy csak annak a kommentjére válaszol vissza vagy lájkolja be, a videója alatt, aki szintén híres? És mondjuk egy átlag emberrel nem foglalkozna ennyire, vagy a véleményével. Lehet azért van ez, mert mikor az a "híres" ember, mikor még nem ért el semmit, mindenki utálta, nem voltak barátjai amíg egy senki volt, aztán mikor lett valaki, mindenki csorgatta utána a nyálát, valamint a volt osztálytársai akik piszkálták, később azzal hencegtek hogy "nekem ez a híres ember az osztálytársam volt" stb, én meg ilyenkor jól felidegelném magam, hogy amíg egy senki voltam nekik, addig hozzám se szóltak, amikor meg lettem valaki, fel akarják velem venni a kapcsolatot, és hencegnek vele nagykorúkra hogy "ismertek" meg hogy a "haverjuk" voltam.
2018. nov. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A híresek emberek nem kezelik általában a közösségi fiókjaikat, hanem kiosztják a PR-os kollégáknak. Nekik meg nem érdekük az óránként érkező 1000 senkinek a kommentjére válaszolni, amelyek mögött általában semmi releváns tartalom nincsen.
2018. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

1. Azért hagyjuk már, hogy mondjuk a youtuberek külön asszisztenst fogadnak maguk mellé, hogy az válaszolgasson a fanoknak :D Nem csak ez a két véglet létezik, hogy vagy egy kis senki valaki, vagy világsztár.

Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, azért, mert suttyók. Mondjuk mit vártál olyanoktól, akik mások piszkálásában láttak örömöt?

2018. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Magyar emberek max celebek, nem híresek, és azért, mert a tévében vagy a neten lejáratják magukat pár százezerért azok nem valakik. Csak ők hiszik ezt, meg a sok buta ember, akik írogatnak nekik és azért nem válaszolnak, mert szerintem senkinek sincs ideje meg türelme reagálni minden baromságra.
2018. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért legyünk reálisak, több ezer kommentre válaszolni lehetetlen. Akkor meg sokkal logikusabb csak azoknak válaszolni, akiket valóban ismer. És kiket ismer? Nyilván a többi hírességet, akiknek a körében mozog. Nem kell túlbonyolítani, józan paraszti ész, gyerekek.
2018. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én már beszéltem online hírességekkel Facebookon üzenetben az Irigy hónaljmirigy paródia együttessel és vissza írtak akkor a Children of Distance együttessel is és válaszoltak Facebookon élő adásban voltak szóval csak a szerencsén múlik hogy kapsz e választ a kérdésedre Tőlük vagy nem. Mert nem tudnak mindenkinek egyenként válaszolni mert rengeteg időbe kerülne mert rengeteg üzenetet kapnak. Remélem sikerült válaszoljak a kérdésedre.
2019. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!