Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan értesem meg az emberekk...

Hogyan értesem meg az emberekkel, hogy ne simogassák a kutyám?

Figyelt kérdés
Többször felmerülő peobléma, hogy az emberek csak úgy elkezdik simogatni a kutyámat. Ilyenkor megkérem őket, hogy legyenek szívesek ne simogatni a kutyámat. Én értem, hogy nagyon aranyos meg nagyon szép fényes,selymes a bundája de ne csinálják. Az sem zavarja őket, hogy a kutyán szájkosár van. A többség mekérdezi, hogy "Szabad-e simizni?" ilyenkor mondom, hogy "Nem!". Ezzel nincs is semmi bajom de mikor valaki elkezdi simogatni a kutyát és utána beszélni hozzám az rendesen felmérgel. A rosszab mikor gyökérék lejönnek sétálni és az összes gyere elindul a kutyám felé és nekem kell szólni nekik, hogy nem szabad simogatni.

2018. okt. 29. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnos a bunkókkal szemben alig lehet valamit tenni. Akiben nincs annyi, hogy előbb kérdez, pláne egy szájkosaras kutyáról, az így járt. Ha tényleg tennél valamit, akkor lehet kapni ne simogass feliratú hámokat és mellényeket kutyákra, hátha az segít.
2018. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sárga szalag.
2018. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2018. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem belgám van, de olyan kedves pofázmannyal rendelkezik, hogy mindenkiből azt váltja ki, hogy ezt a kutyát meg kell simizni.

Mivel közterületen láb mellett sétál pórázon, így ha már látom, hogy valaki jönne oda simizni (amit a kutya is utál), akkor egy határozott "nem!"-el elrendezem a dolgot.

Olyan is van, hogy nincs kedvem kommunikálni, akkor fogjuk magunkat és kikerüljük az illetőt...


Egyébként bennem is bennem van sok esetben, hogy meggyűrjem más kutyáját, de nem teszem (hacsak nem szalad oda hozzám), mert

1. Volt gyerekszobám, tudom, hogy előbb kérdezek.

2. Én is utálom, ha más a kutyámhoz próbál nyúlni.

3. Nem tudhatod, hogy a póráz végén lévő kutya megrágcsálja-e a karod vagy sem.

2018. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy a magyarok annyira szerencsétlenek, hoy aki nem fogja fel, h nem taperolunk idegen kutyát, annak a sárga szalag se jön majd át, lövése sincs mi az.

inkább írd rá h ne simogass, azt majd hátha felfogja a nép

2018. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Mondd hogy veszett 😀.
2018. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Jaj mert miből van a te kutyád hogy nem lehet simogatni?!
2018. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban megharapott egy rokon kutyája, azt sem lehetett volna simogatni, csak ő erről nem szólt, én meg magamtól nem tudtam.
2018. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Ez most komoly ez a kérdés? Jézusom szegény kutya...
2018. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
De önző vagy.
2018. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!