Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy valakinek szivességet tettetek és még többet akart, hogy megtegyetek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgot,amit nem biztos,jól eltudnátok látni vagy nem szívesen tennétek meg és utána még benne volt neheztelés,távolságtartás.

2018. nov. 30. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Nem érdekelt, hogy neheztel-e vagy sem. Ha nem akarok valamit megtenni akkor nem teszem meg, függetlenül attól, h valaki megsértődik-e ezen v sem.
2018. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dettó.
2018. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így lettem kidobva a "baráti" társaságomból, én soha nem kértem szívességet, nekik gyakran kellett a segítségem, eleinte segítettem többször is, mivel és sose kértem semmit ezért egy idő után nagyon egyoldalú lett az adok-kapok arány szóval elkezdtem nemet mondani, többet nem hívtak a köreikbe... Eleinte zavart a dolog, most már úgy vagyok vele hogy jobb is hogy nincsenek ilyen "barátaim".
2018. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel így vagyok én is.Csak felháborító,hogy egyes embereknek nem elég amit nyújtasz,hanem több kellene nekik.És még annyi becsület sincs benne,hogy nyíltan megkérdezzen-hogy meglegyen a szabadséga a másik félnek igent vagy nemet mondani-hanem próbál a lelkiismeretedre hatni vagy kész tények elé állítani.
2018. nov. 30. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Családtag kért egy nagyon nagy összeget kölcsön. Felajánlottam a felét, az is nagy összeg, de annyit még tudtam nélkülözni. Azt hittem, hogy örülni fog annak is, erre megkaptam a képembe, hogy “ez nem segítség”. Mert neki az adott helyzetben a teljes összeg azonnal kellett volna. És rám volt dühös. Utólag persze azért elfogadta a felajánlott összeget, de azóta is emlegeti, hogy rám nem lehetett számítani. Soha többet nem adok kölcsön senkinek... ☹️
2018. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha, soha, soha senkinek nem adok kölcsön egy forintot sem, rokonnak sem, senkinek. Pont az ilyenek miatt. Egyszerűen pofátlanok az emberek. A helyedben jól kiosztottam volna.
2018. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: így jártam én is csak nem pénzről volt szó.Az illető személynek ha nem teszel meg többet akkor úgy van vele,hogy az nem is segítség,amit megteszel érte,mert neki épp több kellene.
2018. nov. 30. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésed 3 dologról szól, így én csak az elsőre válaszolok. Volt ilyen: volt, amikor sokáig bevállaltam az ilyeneket, majd utána direkt valamit rontottam - de nem károsítottam meg senkit -, hogy megszűnjön ez a dolog. Meg is szűnt.
2018. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!