Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az tényleg nem igazi férfi...

Az tényleg nem igazi férfi aki nem volt katona?

Figyelt kérdés

Nekem még kötelező volt a sorkatonai szolgálat a 2000-es évek elején, mentem is de a sorozáson nem találtak alkalmasnak egyáltalán, mert az allergiateszt kimutatott pár enyhe allergiát és -1-es kontaktlencsét viselek.


Szóval én odamentem, arról nem tehetek hogy nem találtak alkalmasnak.


Akkor így igazi férfinek számítok? :D



2018. dec. 1. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
ez hülyeség. a fiatalabbak közül már senki se volt katona. örülj neki hogy megusztad ennyivel, hallottam olyanrol aki le akarta vágni a saját ujját csak hogy ne legyen katona. meg olyanokat is hallotam csak a nagyon bolondok nem feleltek meg egyebként mindenkit besoroztak. ugyhogy neked hatalmas mázlid volt ezek szerint. am állitólag csak szivatásbol állt az egész.
2018. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Idehaza sorkatonaság? Az csak időrablás volt a fiataloknak, pénzkidobás az államnak!


Szóval a válasz: Nem számít voltál-e, mert baromság volt!

2018. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez egy nagyon mérgező dolog, hogy elhitetik az emberekkel, hogy katonaság=férfiasság. Félreértés ne essen, tisztelem azokat az embereket, akik háborúban harcoltak vagy estek el. De az, hogy a háborúzást úgy állítsák be, mint valami dicsőséges, hősies dolgot, amit mindenkinek ki kell próbálnia, és ami nélkül ne élet az élet - még ha meg is kell ölnöd valakit, még ha előtted is halnak meg a barátaid, még ha hónapokig nem tudsz a családodról, még ha testi-lelki károsodást is szenvedsz, még ha belehalsz is...


Maximum egy végtaghiányt vagy egy jó kis, egész életre kiható PTSD-t veszítettél.

2018. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akarmennyire is szeretik az idosebbek hangoztatni, nagyon nem igy van.

Irom ezt katonakent.

2018. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt fiatal férfiként mondom, hogy attól mert valakit ELVITTEK (jóformán) katonáskodni, meg WC-t sikálni fogkefével, meg kitudja még milyen seggbekukkantások voltak "krumplipucolás" jogcímen, szóval az attól nem lesz sem szebb, sem okosabb, sem erősebb, sem kitartóbb.


A fizikumukon lehet, hogy csiszoltak valamennyit, de az rövid időn belül semmissé válik.

2018. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek kik az igazi bátor férfiak?


Azok a megkeseredett éjjel-nappal másokat kôcsôgöző, magukat igazi férfinak tartó kocsmatöltelékek, akiket zokszó nélkül be lehet sorozni katonának, ágyútölteléknek vagy épp szappanfőzetnek valamelyik munkatáborba, ha császári és királyi őfelsége érdeke úgy kívánja.


Vagy azok a katonaságot nem kedvelő, férfiatlan, beszari kiskôcsôgök, akik képesek ellenkezni, és évszázados küzdelem után az ezredfordulóra sikeresen kivívták, hogy legalább a gyermekeik számára már ne legyen ez a fajta világ.

2018. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván hülyeség és annak a kornak a mellékterméke.

Egyrészt a sok bohócnak adott egy adu ászt a kezébe, másrészt ennek volt egy ilyen propaganda beütése is, hogy szégyenbe hozzák azt, aki próbálna kibújni a szolgálat alól vagy nem veszi elég komolyan.

Így próbálták meg növelni a létszámot.

Valahol ez az egész érthető, ez még abból az időből származik, amikor bizony volt baj.

2018. dec. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azok jönnek, hogy nem férfi aki nem volt sorkatona, akik ennyit értek el az életbe, hogy 1-2 évig üvöltöttek velük és a wc-t pucoltatták velük, és 50 évesen is erre büszkék a fröccs+unicum mellett a falusi talponállóban, és te szégyelld magad, hogy technikus, mérnök, természettudós, vagy bármi más magasan kvalifikált ember lettél, és nem kellett neked is szart pucolni meg 6-szor felmosni a folyosót naponta. Meg kell nézni mindig, hogy ki mondja.
2019. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!