Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek ennek a zeneszámn...

Egyetértetek ennek a zeneszámnak a tartalmával?

Figyelt kérdés

[link]

Azt fejezi ki,hogy a mai társadalom mennyire el van korcsosulva,el vagyunk puhulva,a férfiak nem férfiként viselkednek,hanem “szőrtelenített fiúcskaként” és hogy régen igazi férfiak voltak.

Oké,van benne igazság.De most mégis,jobb lenne ha most is háború lenne és katonásdit játszanánk???Szerintem nem.



2018. szept. 22. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz háború, hogy "katonáskodni" lehessen. A férfias kiállást meg nem a katonaság adta, hanem a nevelés.
2018. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyeneket annyira rühellem...

Egymilliárd dolgot lehetne kritizálni a mai társadalomban, de az ilyen csak sima hiszti. "jaaaaj a férfiak ügyelnek a higiéniájukra, és nem úgy viselkednek mint a majmok az állatkertben, mindjárt összedől a társadalom" Gáz.

2018. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem hallgattam bele, de azok alapján, amit leírtál, nem. Ez egybites gondolkodás.
2018. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Nevelés kérdése az egész. Engem apám nem barbibabának nevelt.


26F

2018. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Modern betegség sajnos hogy egyaltalan elterjedt ez a " divat ", vagy inkabb divatok, amikben egyre inkabb az szamit jonak ha épp csak az anyja tudja, hogy fiu vagy lány az illetö.
2018. szept. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább ezzel a zenével fejezném ki, hogy milyenek a mai emberek és egyúttal ajánlom is mindenkinek sok szeretettel. :)


[link]

2018. szept. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En pedig ezzel a zenevel az osszes ferfinak uzenem hogy szalljanak le a magas lorol.. koszonom...

[link]

Ja es tisztelet a kivetelnek!

2018. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!