Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet akkora akaratereje...

Hogy lehet akkora akaratereje egyes lányoknak, hogy koplaljanak?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok és próbáltam semmit nem enni egész nap, de soha nem bírom ki, mert elfog a rosszullét.

2018. dec. 3. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rosszul csinálod, ezért nem megy. Fogyni nem csak úgy lehet, ha nem eszel, ráadásul az még ártalmas is. Kalóriadeficitben kell lenni, kevesebbet enni mint amennyi a napi szükségleted, amivel ugyanúgy jól lehet lakni napközben és többször is enni, csak meg kell válogatni hogy milyen minőségű és tartalmú ételből mennyit eszel.

Én nem lennék annyira irigy a koplalókra meg azokra akik bűnnek tartják az evést, ezek rossz mentális állapotban lévő emberek akik szándékosan lerontják az egészségi állapotukat is. Ennek egyik mellékhatása a fogyás, csak az nem fenntartható formában történik. A koplalók ráadásul visszahízzák amit leadtak, miután véget ért a testet sokkoló megvonásos időszak. Ha te koplalni akarsz, a végén hízni fogsz.

2018. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
69%

Mert nagyon akarják a tökéletes testet, mármint amit ők tökéletesnek látnak. Ez fontosabb nekik, mint a kaja.

Ettől függetlenül koplalni hülyeség, mozogni kell és normálisan étkezni. Mindenki rosszul lesz ha egész nap nem eszik.

2018. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jó 15 éve "fogytam" le így. Azért idézőjel, mert teljesen tönkre vágtam a szervezetem.

Napi egy marék párolt zöldséget ettem só, minden nélkül. Mellette napi másfél óra edzés.

A hajam hullani kezdett, a körmöm össze-vissza töredezett, másfél hónap alatt lement 13 kiló kb, de sokkal többnek látszott, mert ugye nem ettem szinte semmit. Főleg vizet vesztettem...Tudod mi történt utána? :) A dupláját szedtem vissza -mert koplaltam, az első jól leírja és hosszú évekig szenvedtem a a még nagyobb túlsúllyal. Hülyep-csák miatt kezdtem el, akik mindig csesztettek az evéssel, meg hogy ők alig esznek, te jó Isten nem így működik a dolog.

Nem tudom honnan volt akaraterőm, de azt az energiát normális dolgokra is fordíthattam volna.

De menj be a fogyókúra kategóriába ott írnak majd normális tanácsot.

2018. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De volt olyan ismerősöm is, aki napi egy almát evett, lefogyott nagyon, 55 kilóra kb 70 kilóról, aztán a gyomra tönkrement, most 100 kiló felett van.
2018. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj edzeni kérj segítséget konditeremben. Ők még az étrended is helyre vágják nem csak téged.

Ehhez idö akarat elszántság kell aztán egészséges leszel és biztosan boldogabb. Vágj bele! Ne koplalj tegxél magadért mert megérdemled!

2018. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha éhezteted a szervezetedet, akkor utána raktározni fog és csak ellenkezőjét éred el!


egyél, csak ne sokat és figyelj arra mit eszel! ne egyél zsíros, cukros és szénhidrát dús ételeket!

mozogj mellé

2018. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok elmebetegek, de valahol én is lenyűgözőnek tartom a kitartásukat. Tényleg baromi erős akaraterő kell hozzá, hogy úgy határozz, akkor is elérd a célodat, ha rámegy a mentális/fizikai egészséged.
2018. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én jó 15 éve "fogytam" le így. Azért idézőjel, mert teljesen tönkre vágtam a szervezetem."


Apám ugyanígy, kapuzárási pánikjában. Azóta persze mindent fölös kilót visszaszedett, vérnyomása az egekben, ráadásul még egy jó kis köszveny is kialakult nála - az orvosok szerint részben a koplalás miatt.

Lehet böjtölni, de azt ésszel kell csinálni és a méregtelenítés a célja, nem a súlyvesztés.

2018. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Reg-enor csoportot a faszbukon.
2018. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!