Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szeretne leszokni a...

Párom szeretne leszokni a dohányzásról, de akaratereje sajnos gyenge és nem akar segítséget, hogy tudnék segíteni neki én? Vagy rávenni valami külső segítségre (tapasz). Esetleg más leszokási módszert ajánlani!?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
ajánlj fel extra orális kielégítést minden cigimentes óra után :D
2011. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki karácsonyra elektromos cigit. Van kifejezetten olyan, amit erős dohányosoknak fejlesztettek ki, erős a füstje, stb. A nikotinos patront is le lehet idővel cserélni mentesre. Nekem tökjól bevált! Ha akarod, üzenetben leírom, milyet érdemes, amennyiben emellett döntesz.
2011. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a ferjem is igy van ezzel, mondja, h jo lenne, de érdekében nem tesz semmit. Igazábol nem is akar leszokni. Ha o nem donti el, akkor nem nagyon lehet neki segíteni.
2011. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A férjem több. mint 13 év után szokott le a dohányzásról...egy könyv segítségével. Semmi erőlködés nem kellett hozzá.

Azóta már több embernek elküldtem és mindenki leszokott:)


Ha érdekel, írj!

2011. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is határozottan el kéne dönteni és kész.Nem kéne hozzá semmi(akaraton kívül).Nem egyről hallottam,akik kőkeményen dohányoztak 10-20 évig.Majd elhatározták,hogy leszoknak.. letették,ennyi.
2011. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet, hogy ez fejben dől el. A barátom is aktív dohányzó volt több, mint 10 évig. Ott volt, hogy le akar szokni, de ezt csak mondta. Próbálkozott azzal, hogy csökkenti a napi adagot, de nem ért semmit. Én próbáltam neki segíteni, de volt, hogy azt mondta, hogy akar, de nem tud, nem is fog... stb. Aztán egyik nap azt mondta nekem: mától nem gyújtok rá. ÉS azóta nem gyújtott rá. Ennek már több, mint fél éve. Tudom, hogy nem nagy idő, de már nem is gondol a cigire. Az elején mondta, meg szenvedett, de ma már nem is gondol rá.
2011. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 brigike78 válasza:

Allen Carr: Végre nem dohányzom! Olvassa el ezt, a neten is fenn van.

Nekem nagyon bejött, 14 hónapja nem gyújtottam rá, sőt még mindig járok "Cigizni" a munkatársakkal és nem akarok rágyújtani! Nem szenvedtem, meglepően könnyű volt. Előtte 20 évig voltam a cigi rabja, de most már szabad vagyok!!!

2011. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11-08 11:55 vagyok...

Mikor elolvastam ezt a kérdést,válaszoltam...Ugye fentebb olvasható...Eldöntöttem,hogy ha már a "számat jártatom" ilyen témában,hát bizonyítani is kéne(nem leszokásra gondoltam egyből,hanem mondjuk csökkentésre),hozzá teszem,hogy szigorúan magamnak...és igen,működik..Tényleg nem kell hozzá semmi csupán akarat.Addig napi egy dobozzal simán elfüstöltem,azóta ott tartok,hogy kb. napi egy szálat vagy akár azt sem.5-6 évig dohányoztam napi rendszerességgel.

Minden fejben dől el!+még nem telt el sok idő,de a pénztárcámon is észreveszem :)

2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!