Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzelmi közöny? Ki lehet...

Érzelmi közöny? Ki lehet mászni belölle?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tart. Nem túlspilázom, nem arról van szó hogy minden percben mély érzelmeket akarok megélni. De egyszerűen nem érzek semmit. Előtte két hónapig teljes érzelmi rotty az szenvedős volt, de ez még rosszabb. Teljesen szürke minden,és teljesen közönyös vagyok mindennel. Ma elértem valamit amitől azt hittem jön az áttörés de nem.Fel kellett volna kavarnia, de semmi hatást nem ért el, reméltem hogy legalább dühös leszek de az sem, mégcsak szomorúság sincs bennem pedig lennie kellene.

Valaki volt már ìgy?



2018. dec. 4. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értél el ma?
2018. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így vagyok, de már nem érdekel.
2018. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 beszéltem valakivel, akivel régóta akartam. Bár véletlen hozztam össze, és nagyon nem úgy sült el ahogy terveztem de azthittem ha hallom ha hangját az kibbilent ebből az állapotból
2018. dec. 4. 20:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Legjobban a kiégéshez hasonlìt az állapot, de ahozz még fiatal vagyok és elvileg betudnám magam "bikázni"

Az elmúlt időben mindent megpróbáltam tartalmasra terveztem a napjaim, nem hagytam időt arra hogy unatkozzak.Dolgoztam, barátokkal voltam,kapcsolatosat is játszottam de semmi nem vált ki belöllem semmit.

A legrosszabb hogy mindenre kihatással van. Pl hatalmas baromságokat mondok mert nem érzem a saját szavaim súlyát (csak később jövök rá, hogy normálisan ilyet nem mondanék) Ha nem figyelek rá hogy néha megjátszak valami érzelmet szerintem úgy néznék ki mint egy robot.

2018. dec. 4. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig, ez erősen kiégés szagú. Melód nem stresszes?
2018. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De.Viszont ezelőtt kimondottan élveztem a szakmám a stresszel együtt. Most pedig jobb helyen dolgozom az ezelőttieknél és mikor idejöttem már tartott az állapot.
2018. dec. 4. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni,ugyan így voltam csak nekem egy rossz párkapcsolat okozta.Az a lényeg, hogy valamitől szenvedsz, amit nem ismersz be magadnak lehet ez munka,család,párkapcsolat bármi,és elhatároztad hogy majd jobb lesz de csak fásulsz bele, és ignoràlod amit nem akarsz elfogadni.Akkor leszel újra érzelemgazdag, ha megszűnteted a kivàltó okot,ez a közöny akkor áll be,ha valami elfogadhatatlanul nagy vàltás lenne a helyes.Piti esemènyek nem okoznak ilyet, szedd össze a bátorsàgot és lépj ki az adott helyzetből.
2018. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olvastam ilyesmiről. Ami nálam szóbajöhet az a bűntudat, de nem tudok belölle egymagam kimászni .

A másik fél meg nem hajlandó engedni hogy jóvátegyem.

2018. dec. 5. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!