Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem orvosra van szüksége...

Úgy érzem orvosra van szükségem de január végére kaptam időpontot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pszichiátriáról van szó, pánikbeteg vagyok :(


Nagyon szükségem lenne hogy valaki lásson.



2018. dec. 4. 21:42
 1/9 anonim válasza:
17%
Menj ki az utcára, ott sokan fognak látni.
2018. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Addig is próbáld elemezni magad és jöjj rá, hogy mitől vagy, lettél pánikbeteg. A pszichiáter csak gyógyszert tud felírni, pszichológus meg amúgy is belőled akarja majd "kihúzni" a jelenség okát.
2018. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Pánikbetegséggel doki? 😀

Egy pszichiáter tele fog tömni bogyókkal és elküld. Inkább pszichológushoz mennék. Szerintem a relax gyakorlatok sokkal hatásosabbak (keményebb napokon egy felessel kiegészìtve 😂) Egy jó pszichológus feltárja az okokat és nem csak a tüneteket tünteti el gyógyszerrel.

2018. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
nemtudom, de valaki van mögötted!
2018. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Kapnátok be, kûrva vicces ám más betegségén élcelődni!


Kérdező vagy magándoki vagy valamelyik lelkisegély szolgálatot hívd fel, ott lehalább végighallgatnak

2018. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos itt nem kapsz jó válaszokat, sokan csak bohóckodni járnak ide. És sajnos nincs túl sok esély, hogy jó pszichológust/pszichiátert találj. Nem érnek azok semmit.


Esetleg egy másik városban megpróbálhatsz elmenni a pszichiátriai rendelésre, hátha ott nincs várólista. Szerintem nincs mindenhol.


Amúgy C vitamin, sokféle vitamin, magnézium jót tehet. Vehetsz be sok C vitamint is, azt túladagolni nem lehet, és hátha használ.

Lefekvés előtt fél órával 1-2 deci vörösbor is talán jót tehet.

Az alkohollal amúgy vigyázni kell, mert függőséget alakíthat ki - nem mintha a pszichiátriai szerek nem.


Gyógyszertárakban kapható ingyen enyhébb, depresszió elleni szer, érdemes lenne megkérdezni. (Régebben én is szedtem, nekem mondjuk nem sokat használt, a nevére nem emlékszem.)

2018. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

#7 ez nem influenza hanem pánikbetegsêg 😂

Esetleg a B vitamin enyhìteti, de nem lényegesen. Plussz én elmennék egy labor vizsgálatra mert nem feltétlen lelki ok áll mögötte lehet pajzsmirigy túltermelés is.

2018. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
És pontosan mitől rettegsz? Mi történhet veled szerinted január végéig?
2018. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Ráesik egy tégla az utzán...belőnek az ablakon egy Dragunov-ból...egy megcsalt barátnő...egy féltékeny férj...egy bu_zi barát...

2018. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!