Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Január 9. -én volt missed ab....

Talissa0928 kérdése:

Január 9. -én volt missed ab. műtétem. Statisztikát készítek belőle és szükségem lenne bizonyos adatokra hozzá. Megadjátok?

Figyelt kérdés
Mivel sokszor nem derül ki a pontos oka, hogy mi is volt a gond, ezért gondoltam, mivel most fogok érettségizni, ezért ezt a témát választanám a biológia projektmunkához. És ehhez készítenék statisztikát, kor és terhességi idő függvényében. Én 26 éves vagyok első baba lett volna, és 6 hetesen halt el a magzat. Csak ennyi adatot szeretnék kérni. Hány éves vagy, hány hetesen vesztetted el a babádat, illetve hanyadik baba lett volna. Remélem nem túl nagy kérés és tudtok nekem segíteni.

2014. jan. 12. 11:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
2. baba. Elsővel semmi gond nem volt. 5 hetesen halt el. De nem vették észre, mert Angliában élek, itt csak 12 hetesen van uh. 7+2 hetesen kezdtem el nagyon nagyon picikét barnázni, folyamatosan, majd 11+3 naposan már véreztem, nem néztek meg. Egyre erősebb vérzés következett, majd 11+6 hetesen a korházban vetéltem el. Ott mondták, hogy 5 hetes lehetett a magzat. Most megint terhes vagyok és kísértetiesen hasonló tüneteim vannak. Tegnap, 7+4 hetesen kezdődött a barnázás. Jövő hétre foglaltam le időpontot 2 hete magán uh-hoz. (Bocs, hogy hosszú volt, de gondoltam, hátha szükséged van ezekre az adatokra is.)
2014. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ja, a koromat elfelejtettem: 27 voltam első babánál, 2. terhességem májusban ért véget, most töltöttem pár hónapj a a 30-at. Ugyanaz az apa, ha esetleg ezt is beleírnád.
2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

én a 2. babámat vesztettem el, kb 6 hetesen halt el, a szívhangja nem indult be, de reménykedtünk hátha csak később fogant, ezért a műtét 2 héttel később volt.


Első, nekem is ilyen tüneteim voltak, kiderült, hogy sárgatest elégtelenség. A következő terhességem is így kezdődött, de akkor kaptam gyógyszert és nem lett gond.

2014. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3. válaszoló megkérdezhetem, hogy hány évesen történt?
2014. jan. 12. 12:08
 5/32 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszönöm, kedves második, én is erre gyanakszom. A gond csak az, hogy itt nem adnak gyógyszert. Progeszteron krémmel kenem magam, ennyit tudok tenni.
2014. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Szia. 24 éves vagyok, novemberben volt missed abom. 7 hetesnek felelt meg a méret ,8-9-nek kellett volna lennem. Elkezdtem barnázni, kaptam ráutrot,majd abbahagytam.újra elkezdődött a barnázás,kiderült nem dobog a szíve. Talán el sem indult.Első baba lett volna.
2014. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24 (3. voltam)
2014. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

24 évesen spontán vetélés 8 hetesen.

26 évesen spontán vetélés 8 hetesen.

Mindegyik barnázással kezdődött és méhkaparással végződött.

2014. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Szia!


1. baba: 21. héten veszítettem el, 21 éves voltam.

2. baba: 20. héten veszítettem el, 22éves voltam.

Most 23 vagyok, de azóta nem lett másik.

2014. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Kitti85 ***** válasza:
25 évesen elsö baba lett volna. 8 hetesen volt szIvhang 12 hetesen már nem. Méretei szerint 8 hetesen 4 naposan állt meg a szíve.
2014. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!