Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A piálás a férfiasság fokmérője?

A piálás a férfiasság fokmérője?

Figyelt kérdés
Ritkán iszom, egyszerűen teljesen jól megvagyok alkohol nélkül. Társaságban ezen rendszeresen meglepődnek, az persze teljesen rendben van hogy sokan büszkén mesélik hogy kb. alkoholisták.

2018. dec. 4. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyen. Nem férfias. Légy magadra büszke. Az én párom is olyan mint te. Ha alkoholista lenne, akkor szóba sem álltam volna vele.
2018. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta beidegződés 😀

Az alkoholtól nem lesz senki férfiasabb. Én ugyanakkor azt sem értem aki elitéli (nyilván a túlzásba vitt alkoholizmus elítélendő de havi 1-2 alkalom simán tűrhető)

2018. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maximum 20 éves korig.
2018. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretném azt megélni, hogy egyszer arról menjen a mese, hogy ki milyen füvet szívott és mennyit.
2018. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 40 éve a középiskolában mindenesetre az volt.
2018. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol pont hogy idővel nőiesebbé teszi a testet, ahogy a máj erodálódik, egyre több női hormon lesz a szervezetben, a delikvens mellei felpuffadnak, gyengébb lesz a szőrnövekedés, akár impotencia is kialakulhat, valamint az alkohol hízlal is.
2018. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ja. Sztálin is milyen nőies jelenség volt! D
2018. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!