Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális hozzáállás, hogy sosem mernék gyermeket vállalni a lenti okok miatt?

Figyelt kérdés

24 vagyok és egyelőre egyáltalán nem fenyeget az a veszély, hogy gyermekem legyen (mivel még barátnőm sincs), de a gondolattól is beleborzongok, hogyha esetleg x év múlva majd apa leszek, akkor a gyermekeimnek a jövőben olyan előnytelen tulajdonságai lesznek, amelyek miatt ugyanolyan komplexusban fognak szenvedni, mint most én. Mivel nagyon lelkiismeretes vagyok és rossz tapasztalataim vannak az életről, jogosan aggódok. Ha valaki nem találta volna ki, természetesen a következőek:

pénisz- illetve mellméret valamint magasság. Nekem ebből a 3-ból 2 is komplexust és lelki őrlődést okoz (a mellméret természetesen nem, de ha lány lennék tuti, hogy a melleim is kicsik lennének)

Nem tudom mennyire ízléstelen vagy megvetendő hozzáállás ez a kérdéskör, de szerintem más is gondolkozott már ezen és úgy gondolom mindenki a legjobbat szeretné a gyermekének. Egy leendő szülő egyáltalán hogy bizonyosodhat meg afelől, hogy a gyermeke majd hogyan fog serdülni, kicsi lesz-e a melle/pénisze vagy sem? Majdani anyukáktól/apukáktól is kérdezném, hogy ti szoktatok-e ezen gondolkodni és mennyire van bennetek kétség ezzel kapcsolatban? Dióhéjban pedig bárki elmagyarázhatná nekem az erre vonatkozó genetikai tudnivalókat, mert tényleg nagyon érdekelne. Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. aug. 16. 16:09
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Minden ősödnek sok száz generációra visszamenőleg sikerült becsajoznia hasonló génekkel, úgyhogy ez gyenge kifogás :)
2017. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú baz+.
2017. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Heles, hogy nem vállasz gyereket, de barátnőt se akarj.


Engem a hasonlóan komplexusos idióta ex-barátom tett tönkre. Minden frusztrációját, ami magasságból adódott neki, rajtam vezette le.

2017. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
hát te hülye vagy :D
2017. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
A te döntésed, ez inkább dicsérendőbb, mint amikor valaki a vakvilágba vállal gyereket a nagy semmire.
2017. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"de ha lány lennék tuti, hogy a melleim is kicsik lennének"


No comment.

2017. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: Mégis mi ebben olyan furcsa?

Ha egy ember nem örököl jó géneket, akkor értelemszerűen se 20 centis kemény farka, nők esetében pedig se D kosaras, tökéletes feszes kerek cicijei sem lesznek.

2017. aug. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!