Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked is van olyan ismerősöd,...

Neked is van olyan ismerősöd, aki miután látta az üzeneted, csak sokkal később ír vissza? Akár másnap. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 06:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Én vagyok ilyen. Nem érek rá épp válaszolni, más dolgom van, épp nézek valamit, beszélgetek valakivel. Csak megnézem az üzenetet, hogy fontos-e, ha nem, akkor hagyom. 26/N
2018. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
#1 nálam is ugyanez a helyzet
2018. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Én azt nem értem, hogy miért vannak rágörcsölve az emberek erre az "elolvasta de nem írt 2 percen belül választ" dologra.

Hagyjatok az embernek levegőt, ez az ellenőrizgetés nagyon idegesítő ám!

2018. dec. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Miért várod el valakitől, hogy azonnal válaszoljon? S ha egyszerűen csak éppen alszik?
2018. dec. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Én sokszor azonnal visszaírok. De sajnos vannak olyan napok hogy csak rálesek, 10 perc mulva akarok válaszolni de sok dolgom van, elfelejtem és másnap lesz belőle.
2018. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is vannak ilyen ismerőseimfolyamatosan írogatnak, legtöbbször fãszsãgokról és nem fogják fel, hogy attól, hogy egy irodában dolgozom, nem a feneken vakarom egész nap, hanem dolgozom, munka után meg más dolgom is van, nem csak az üzeneteket megválaszolni.

És nem, nem kapcsolom ki a messenger notifikációkat, mert munkaügyben is kommunikálok rajt

2018. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszer egy kollégával beszéltem telefonon és hallottam, h csipog a mobilja a háttérben. Erre közölte, h ő most leteszi a telefont. Kérdeztem, h miért. Azt mondta üzenete jött messengeren. Erre visszakérdeztem, h : és valami rossz hír, baj van? Azt mondta nem, de ő úgy gondolja, h ha valaki ír neki messengeren akkor azonnal válaszolnia kell mert ha nem akkor az bunkóság.

Kérdeztem, hogy az nem bunkóság, hogy épp telefonon beszél valakivel és épp a mondat közepén tartok? Szerinte az nem. A messenger előbbre való.

Néhány ember belehülyült ebbe a dologba, úgy érzem.

2018. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Dolgom van illetve este arról van szó, hogy már 9-fél 10 között álmos vagyok és kidőlök.
2018. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van ismerosom, akivel amikor szemelyesen talalkozom meg beszelgetes kozben is folyamatosan a telefonjat nyomkodja, aztan amikor irok neki van, hogy hetekig nem valaszol...na ez felcsesz, de amugy persze megertem, hogy ha a masiknak dolga van. En is van, hogy csak 1-2 nap mulva valaszolok.
2018. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Van, elfoglalt, van, amikor én is ilyen vagyok.
2018. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!