Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mindig az...

Miért van az hogy mindig az ittas sofőr ússza meg a balesetet és az ártatlan meg meghal?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert a világunk egy szimuláció.
2018. dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindig.

Csak az ilyen szituáció jobban nyomot hagy az emberekben, mert piszkálja az igazságérzetüket is.

2018. dec. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Az autó eleje vastagabb mjnt az oldala, jobban is véd frontálisan mint oldalról.
2018. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Az még hagyján, de van hogy még börtönbe se kerül az illető, ld. Császár Előd.
2018. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem ezt csak mi emberek érezzük így, mármint, hogy mindig az ártatlanok fizetnek rá. Igazságtalannak érezzük a vétlenek halálát és ezért ezek az esetek jobban feldúlnak és emlékezetesebbek maradnak számunkra. Nem hinném, hogy erről készült volna valaha is felmérés de szerintem közel azonos számú lehet az ártatlanok és az ittas vezetők elhalálozási aránya.
2018. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom de nekem van egy alkoholista ismerösöm aki állandóan kötözködik mindenkivel,és soha semmi baja,nem üti el az autó,nem verik agyon,él mint marci hevesen és továbbra is örömmel teszi tönkre mások életét..
2018. dec. 5. 08:10
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
Ld. #3, és emellett az a 0,1-0,2 s is számít, amikor felfogja a részeg, hogy baj van, és kicsit befeszül-ellazít, stb. De alapvetően az számít, amit #3 mond.
2018. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Azért ússza meg jobban a vétkes, mert neki van egy kis ideje felkészülni és helyezkedni, a járművet igazítani - míg a vétlen azonnal sérül.

Ezen kívül az autók eleje tényleg jobban véd, mint a többi része.

2018. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

És a stohl bucika? Bedrogozva balesetet okoz, börtön, majd könyvet ír a kis lelki világáról majd színészkedik tovább.

Aki meg állítólag nőket molesztált éveken át azt meghurcolják, kirúgják, mindenféle bizonyíték nélkül.

2018. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mén mindig a gyúk mennek el...:(
2018. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!