Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondolkodtatok már azon mi...

Ti gondolkodtatok már azon mi lenne ha egy nő rátok fogná hogy megerőszakoltátok és lecsuknának titeket ártatlanul?

Figyelt kérdés
Ez egy elméleti kérdés, nem történt velem ilyen, csak elgondolkodtam ezen. Én tuti megbolondulnék.

2018. márc. 4. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

velem már megtörtént...mondjuk az a k_rva(nincs rá jobb szó) járt rosszabbul, mert végül bebizonyosodott, hogy kamuzott...:D


hogy ugyanez történne-e ma is, amikor "divat" lett megvádolni embereket ilyesmivel, nem tudom...

2018. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ahol élek, itt megtörtént.Rövid ideig börtönben volt a 2 pasi , közben az anyuka belebetegedett és meghalt.A csaj elmenekült a környékről mindenki egy r....cnak tartja.Elvileg nem is egyszer volt, hogy megvádolt pasikat, hogy megerőszakolták.De pl van az a Zsanett ügy...elvileg őt sem erőszakolták meg.
2018. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mirk ***** válasza:
9%

Óvatosnak kell lenni, nem tudsz mástr tenni.

Ne csald meg a párodat és jól válaszd meg kivel fekszel le.

Egy férfit nagyon könnyű tönkretenni.

2018. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Sok ilyen eset van? Sok? Láthatnék statisztikát róla, ami alátámasztja ezt az ostoba kijelentés? Vagy csak a s.ggedből rángattad elő? :D

Egy ilyen ( [link] is jó kezdés.

2018. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, de egy haverommal megtörtént már ez... Mit ne mondjak, nagyon nehéz volt bebizonyítani, hogy ártatlan, de végül a csaj saját magát buktatta le.
2018. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
57% nem tudom ki vagy hogy nekem ugass. Végülis tudtam hogy mindenkit lehurrognak majd aki nem nyal be az ilyen wannabe kamu depressziósoknak. Eddig nekem 3 kiscsaj mondta hogy vagdossa magát mert visszautasítottam. Láttam is a nevetséges karcolásaikat. Bocs hogy van életem és nem az internetes statisztikákból merítem a tapasztalataimat. És több ismerősömtől hallottam már hasonlót. Az csak a hab a tortán hogy ezen az oldalon is napi szinten vannak ilyen kérdések..nem mindig vagdosásról, hanem öngyilkosságra utaló komolytalan hülyegyerekektől, akiket az érdekli hogy hogy lehet fájdalommentesen meghalni. Közben persze csak privát üzeneteket várnak olyanoktól akik majd jól le akarják őket beszélni. Hát bocs hogy érzéketlenné váltam az ilyen emberekkel szemben. Igaz nem érezhetem át a fájdalmukat. Szörnyű lehet hogy 14 évesen meg "akarnak" halni mert nem engedik el őket bulizni
2018. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Xd jól van ezt rossz kérdés alá írtam ki...
2018. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
#6 ...Elgurult a gyógyszer?
2018. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg sem működik az, hogy nem tudnak rád bizonyítani valamit és lecsuknak érte. Ha ártatlanul megvádolnak, akkor tehetsz feljelentést rágalmazásért, én ezt tenném.
2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Copperfield utolsó bűvésztrükkje volt a csúcs:D Megvádolta egy csaj, hogy 20-on valahány éve megerőszakolta, mire ő csiribá elővett egy papírt, amin a csaj maga írta alá anno, hogy ő is akarta az aktust. Ez a hapsi tényleg bűvész XD
2018. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!