Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek átlagos?

Hogy legyek átlagos?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember szerint túl lendületes, túl impulzív, túl komplex és bonyolult személyiség vagyok, akiből "árad ki az energia". Ezzel mit lehet kezdeni?

Nagyon rosszul szoktam érezni magam emiatt. Állítólag ezt még akkor is lehet érezni, ha nem csinálok és nem is mondok semmit, így nem arról van szó, hogy folyamatosan beszélek, vagy hirtelen mozdulatokat teszek stb. Hanem úgy alapjáraton is :(

Mivel sokan mondják, elég stigmatizálónak érzem, és ha lehet, szeretnék rajta változtatni.

30l


2018. dec. 5. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne már, ne akarj átlagos lenni, az szerintem unalmas. Sokkal jobb, ha van egy ilyen különleges kisugárzásod.
2018. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz megváltozni?

Negatív visszajelzésként mondják mások, hogy túl sok az energiád? Túl sok vagy? Elnyomsz másokat? Vagy mi a baj?

2018. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én se értem mi ezzel a baj?
2018. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Senki nem nyomok el, sőt. Mindig megpróbálok másoknak segíteni.

Igen, negatívumként használják. Bárhova megyek, mindig az a végkövetkeztetés, hogy túl sok vagyok és vibrálok.

Szeretnék normális, kiegyensúlyozott meg nyugodtabb lenni.

Mármint, ez vicces, mert bár hajlamos vagyok a szélsőséges viselkedésre, ezt csak a nagyon közeli ismerőseim, barátaim tudják, mert előttük nem kell "jól viselkednem".


Van valami tippetek, hogy mit tegyek? Köszönöm!

2018. dec. 5. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Lehet, hogy az a baj, hogy mindig mindenkinek segíteni akarsz. Nem mindenki szereti, ha beleszólnak a dolgaiba, még akkor sem, ha jó szándékkal teszed.
2018. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áh. erre igyekszem figyelni, ráadásul előbb mindig megkérdezem/ felajánlom, ha alkalmasnak látom a szituációt. :)
2018. dec. 5. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy tippem van - öld ki magadból a megfelelési kényszert és tanuld meg leszarni random emberek véleményét. Vannak barátaid, akik úgy szeretnek, ahogy vagy, azt pedig egy percig se sajnáld, hogy nem vagy áltagos és nem állsz be a sorba. Amíg másoknak akarsz megfelelni, amíg érdekel bármiféle "stigma", addig sose leszel boldog.
2018. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

valamiért biztos mondják. nekem van egy kolléganőm, akitől mindenki menekül ugyanebből az okból. ő nagyon sokat beszél, mindenki tudja fejből a legkisebb magánéleti problémáját is. mindig panaszkodik. amúgy kedves is tud lenni, sőt a legtöbbször kedves, de ha a legkisebb dolgot is sértőnek érzi, azonnal támad.

Na őrá azt mondom, hogy nekem sok.

Velem általában nagyon kedves (TÚL kedves) és már az is SOK. Pl. mindig menekülök, hogy nehogy velem akarjon ebédelni, és legalább a szünetben lehessen tőle pihenni.

Én a nyugodt embereket szeretem, akik mellett el lehet lazulni. És nagyon sokan így vannak ezzel, mert szinte mindenki menekül ettől a nőtől hosszú távon. De neki is megvan a maga baráti köre, akik így szeretik, ahogy van. Csak a többségnek sok.

2018. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy még ha sikerülne is megváltoznod, akkor meg másoknak nem fogsz tetszeni. Az, hogy mindenkinek maradéktalanul tetsszél, fizikai képtelenség. Akkor meg az ember inkább már legyen önmaga, ne folyton egy szerepet játsszon.
2018. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi van ha ez csak amolyan célzás, egy másik veled kapcsolatos zavaró dologról pl.: túl vibráló vagy = nyomulós vagy, tapintatlan, nem hagyod a másikat szóhoz jutni, idegesítő vagy, sokat fecsegsz....

Nem lehet hogy valami ilyesmi? :/

2018. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!