Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha a férfi tulajdonságokho...

Hogyha a férfi tulajdonságokhoz párosítják az aktivitást, a versengést, ambiciózusságot, pénzkeresést, akkor miért van az, hogy több férfi passzívabb, nem versengő, kevésbé ambiciózus? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen többi férfi? Logikátlan a kérdésed.
2018. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a belső nemi identitás csak egy összetevő a sok közül, ami meghatározza egy ember személyiségét, ezen kívül még van néhány tényező, amitől "te" vagy te, "én" pedig én.
2018. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert valahol az is elég, hogy legyen valakinek beszélőkéje. Tök mindegy mennyit dolgozik, akkor is arat.
2018. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem,sajnos kezd megfordulni.

Fiatal nők kocsit vesznek,külön lakásban laknak,sőt nagyobb karriert is látok 20-n évesen.

Ezzel szemben 30-asok sőt 40-esek se saját verda,karrierben meg se közelitík például egyik női ismerősömet aki 24 évesen 600e kap nettóban diploma nélkül,40-hez közeledő ismim szobát bérel és talán megkapja a 600-t perfekt angollal két diplomával.

Nem értem mi ez,meg miért van ez.


Szerintem sajnos a férfitársaim legnagyobb részben valami elcsúszott a nevelésükben,apjuk is lehet ilyen volt vagy nem tudom.

Nem fejlesztik magukat,nem érdekli őket semmi,rinyánal sírnak.

Mintha férfiasság halna kifele.

Ez a lustaság végett lehet,meg,hogy nem képzik magukat,nincsen céljuk.

Ergó nőiesednek elfele a mai palik.

2018. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!