Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a srácokról? (Ha valaki unalomból végignézne egy 17 perces videót)


2018. dec. 3. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

ekkora egy lúzereket, főleg a szőke srác dumája, jajnee,


valaki lány be tudná kalibrálni, hogy ezek mennyire számítanak sztenderd kezdeményezésnek?

szegény lány amúgy, messze nem az ideálom de, hogy mekkora melléfogás lenne neki bármelyik ilyen lányokat 20 méterről kategorizáló majom..te élet..


és ezek tanítanak kommunikációt..

2018. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mi a fazsz
2018. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt kellemetlen volt nézni. Más az értékrendünk, nem ítélem el őket, mert szubjektív a párkapcsolat téma, mindenki mást akar egy kapcsolattól és máshogy tekint a lányokra, de nekem egyáltalán nem szimpatikusak, valószínűleg irritálnának ha beszélnem kellene velük, de szerencsére nem kell, így csak a válasz elküldéséig foglalkozom a létezésükkel.
2018. dec. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 másodperc elég volt nekem ahhoz hogy azt a partfist komolyan vehetetlennek tituláljam. :D

Beletekertem egy kicsit, és alapvetően nem is az a baj hogy pár ember nyomja ezt a marhaságot, hanem az hogy rengetegen megnézik és még tetszik is nekik...

2018. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*partvis
2018. dec. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz... Csak úgy videjózgatnak...
2018. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szégyent érzek igazából...nagyon erős szégyent :D


és ami tényleg még ennél is kellemetlenebb, hogy sok embernek ez az, ami már eléri azt a szintet, hogy ez jó.


ennek a két gyökérnek semmi egyénisége, semmi személyisége nincs...igazából azt hozzák, amit mások várnak.


maga a koncepció is rohadtul elcsépelt...évek óta jelen vannak az ilyen "csajozós tippek"...amerikában is ugyanezt tolják, ezek meg miért is ne csináljanak ugyanolyan videókat, hiszen ezeket nézik.


ha fele ennyi őszinteség lenne ezekben a videókban, már jobb lenne egy fokkal...de az ilyen génhulladékoktól nem is kell többet várni :D még a csatornájuk neve is egy hazugság...én nem hiszem, hogy nekik ez a szórakozás. ha nem nézné őket senki, már rég abbahagyták volna, mert úgy nem olyan izgalmas.

2018. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!