Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok egyre fáradtabb...

Én vagyok egyre fáradtabb vagy tényleg egyre jobban rosszindulatúbbak, kötözködőek, bunkók az emberek 2-3 éve?

Figyelt kérdés
Már nem bírom.
2018. dec. 5. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon egyértelműen a 2. eset, de egyébként is.


Pl egyre inkább azt veszem észre, hogy nem engednek el szemből a járdán, nem engednek ki az ajtón...

2018. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oh? Azt hittem, egyedül vagyok ezzel és magamat néztem egyre zsémbesebbnek, de ezek szerint mások is ezt tapasztalják.

Lehet köze hozzá annak, hogy egyre több a mobilzombi, egyre kevésbé szocializálódnak, és egyre kevésbé figyelnek egymásra az emberek.

Néha én érzem magam a csúnyán kilógó, oda nem illő darabnak...

2018. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. erre én is gondoltam már de az öregek is így viselkednek.
2018. dec. 5. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... azok zöme sose volt jobb. Meg már egy generáció pláza pics elérte a 60as kort. (Bár ők nem tiniként kezdték.) Látok néha olyanokat hogy brrrr...
2018. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem 2-3 éve kezdődött, hanem úgy kb. 2002-2003-tól folyamatosan, de az észrevehető változás kezdete a 1999-es év.
2018. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!