Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ennyivel rosszindulatúbb...

Miért ennyivel rosszindulatúbbak a villamos vezetők?

Figyelt kérdés
Villamosnál többször tapasztaltam hogy orrom előtt zárják be az ajtót mintha direkt szemétkednének. A busznál sokszor hosszabb ideig is várnak rám ha sietek a buszhoz
2016. nov. 28. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Próbálj meg időben odaérni!

Nem, nem rosszindulatubbak, hanem teljesen más a technológia. Ameddig a busz be tudja hozni a hátrányát, a villamos nem.

2016. nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a kérdésed rendkívül általánosító és nem írja le a pontos körülményeket.


Pestszentlőrinc végén este 10-kor hidd el, hogy meg szokta várni a futó utasokat a villamos. A Király utcánál reggel 8-kor tuti nem vár senkire, mert ha egy menet alatt kb. 2 alkalomm nem éri el a szabad jelzést, szétveri a követést az egész vonalon az adott kocsi.

2016. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Mert egy nyugger centrikus világban élünk. Ha nem vagy 70 és a halál között, tuti nem kapsz egy apró pici segítséget se a társadalomtól.
2016. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Miért ennyivel rosszindulatúbbak a villamoson utazók?
2016. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Melyik paraszt pontozta le INDOKLÁS NÉLKÜL a 2. választ? Növesszen gerincet!
2016. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Az 1-es villamos végállomásánál rendszeresen berregő nélkül csukja be az ajtót a sofőr az orrom előtt...igen, biztos a technológia más...

Mondjuk ez inkább az ilyen 50-es, 60-as pökhendi férfi vezetőkre jellemzőek, úgy vettem észre.

Ismerek fiatal leányzót is vezetőként, ő teljesen normális.

2016. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%

#5, szerintem anyád volt...

De ha gyökér választ adsz, akkor ne csodálkozz anyádon se.

2016. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már ezt... Pl ahol én szállok fel sok a gyalogátkelőhely, ha nem indul el időben újra piros lesz a làmpa

Én ezért nem haragszom

2016. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
# 6: voltam az 1-es villamos mindkét végállomásán és egyiknél sem tapasztaltam ezt.
2016. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nagy forgalmú, pl. 4-6-os villamosnál csúcsidőben tapasztaltad. Valószínűleg nem szemétkedésből csukja be az ajtót, hanem mert ha már téged megvár, akkor már megvárhatja a következőt, meg a következőt, meg a következőt... És mire elindul, le fogja késni a szabad jelzését és szépen feltorlódnak a villamosok.

De amúgy éjszaka is 10 percenként jár a négyeshatos, szóval nem nagy tragédia, ha meg kell várni a következőt.

2016. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!