Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jutok semmire?

Miért nem jutok semmire?

Figyelt kérdés
Környezetemben, mindenki fejlödik önmagához képest anyagilag, én valahogy egy helyben toporzékolok, és valahogy fiatalabb, kisgyerek koromban is mindig igy volt. 26 éves Férfi vagyok, nagyon nehezen jönnek össze a dolgaim, mindig kinok lemondások árán érem el azt a szintet amit bárki más egyszerubben, pedig dolgozok. Mit csinálok rosszul? olyan nehéz a kitartás, mindig van valami nem várt összeg vagy bármi bármilyen nehézség ami visszahuz, abban hogy beteljesitsem a vágyam, mikor meg elnézem a környzetemben ugyan azokat az embereket akik hasonlo társadalmi rétegböl indultak..azok meg fejlödnek, Audit vásárol, én pedig egy hsznált 30 ezer fornitos telefonra gyujtögetek, és számolom hogy hogy jövök ki honap végéig. Mit csináljak ? elegem van hogy nem jutok elörébb, unom hogy mindig mindenben kisstilü vagyok, ha meg valamit elérek akkor azt vért izzadva teszem.
2018. dec. 6. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Több ok miatt lehet - a meló nehéz és gyatra a bér - csak a rosszat látod szegénynek születtél - gyáva vagy váltani képezni magad felelősséget vállalni - irigykedsz sóvárogsz - nem lépsz új irányba a megszokott régit választod - a környék vagy a család beléd nevelte a küszködést a pénzt csak bűnnel lehet megszerezni ...
2018. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz itt a baj, hogy nem minden az aminek látszik.

Igen, olyan is van aki könnyebben boldogul, mert szerencsés, mert tehetséges, mert olyan családi háttérből jön ami miatt előnnyel indul az életben. Vannak ilyenek valóban. De nem ők a többség.

A többség ugyanúgy kuporgat ahogy te is. A többségnek mindenért keményen meg kell dolgozni.

Látsz egy Audit, de nem tudod mennyi a hitel rajta. Látod a legújabb iPhone-t, de nem tudod hány havi részletre vette aki vagánykodik vele. Az emberek szeretnek felvágni és többet mutatni magukról mint ami a valóság. Ne higgy el mindent amit látsz, mindig nézz a dolgok mögé.

2018. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%
Valaki olyanra van szükséged aki segít ezen a nehéz időszakon.Mindenkinek vannak nehézségek,sajnos ez az élettel jár.Nyisd ki az elméd és taszísd a rossz dolgokkat,légy önmagad,ne gondolkodtúl a dolgokat.Ha folyamatosan arra gondolsz senki vagy azzá is válsz...! Ne foglalkozz azzal más mitt szerezz meg mitt veszít el,úgysem lesz rád hatással.Szeresd a mát,felejsd a tegnapot,áld a holnapot!
2018. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!