Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jutok senkivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jutok senkivel semmire? Mit kéne tennem hogy tetsszek valakinek?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és még nem volt barátom.Fiúk azt szokták mondani szép vagyok és kedves, mégse jutok a beszélgetésnél tovább senkivel.

2016. jan. 8. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irj nekem, hathaaa :D
2016. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem jutol a beszélgetésnél tovább
2016. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
??????? Ez lamaradt:D
2016. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17 vagyok és nem volt még komoly kapcsolatom. pedig rólam is azt mondják hogy szép meg kedves vagyok :D igaz jutottam már többre beszélgetésnél. de komolyabb kapcsolatra valahogy sose kellettem senkinek.
2016. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16f, és nekem sem volt még csajom. nem kell parázni, lesz valaki. jobb mint 13 évesen egy olyan kapcsolatba kezdeni amit te sem értesz és 3 hét után kefélsz a barátoddal, hidd el. így legalább jobb lesz a kapcsolatod, mert érettebb vagy.
2016. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Fiúk tudtok írni valamit hogy hogyan nézzek ki, vagy hogyan viselkedjek hogy az vonzó legyen?
2016. jan. 9. 19:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Becamanu úgy értem hogy (pl.: vagy két hete beszélgettünk és randira hívott de másnap közölte hogy inkább hagyjuk egymást mert úgyis el fog költözni, semmi értelme a kapcsolatnak) mindegyik ilyen hülye indokokkal jön de akkor minek ír?!
2016. jan. 9. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyan legyél vonzó?

Legyél humoros,jókedvü,ápolt öztözz csinosan de nelegyél tul rámenős

2016. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2016. jan. 9. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem tudjuk hogyan nézel ki nem fognak tudni segíteni. Ha gondolod pritvátban ha küldesz egy képet megmondom, hogy szerintem min kéne változtatnod.
2016. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!