Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezen az oldalon...

Szerintetek ezen az oldalon mennyi idő után mondható biztosra, hogy megszakadt a levelezés valakivel, ha az nem válaszol?

Figyelt kérdés
Tegnap rám írt egy lány, és a beszélgetésünk során mondta, hogy szimpatikus vagyok neki. Tegnap volt vagy három levélváltásunk fél órás közökkel, de a legutóbbi, tegnap késő esti üzenetemre nem érkezett semmi válasz. Szerintetek ennyi idő csak simán kimarad embereknél, mert nem nézik meg az oldalt, vagy valamivel megbántottam? Egyfolytában azon tűnődöm, nem-e valami bántót kérdeztem.
2018. dec. 6. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon semmi sem biztos. Én három hétig leveleztem egy pasival, aztán egyszer csak nem válaszolt többé, pedig úgy tűnt az írásából, hogy érdeklődő és értelmes. Ez van, el kell engedni ha nem ír.

Az is lehet, hogy nem minden nap látogatja az oldalt, meg sok minden más is.

2018. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lehet, csak meghalt.

Amúgy viccet félretéve, velem is megesett már elég sokszor, hogy úgy éreztem, érdeklődik irántam a másik, aztán csak úgy fogta magát és nem írt többé. Mondjuk velem is volt már, hogy láttam, hogy valakitől, akivel beszéltem egy ideje, üzenet jött és abban a pillanatban nem volt kedvem válaszolni neki, aztán elfelejtettem és eszembe jutott, talán az én beszélgetős partnereimmel is ez volt, vagy legalábbis egy részükkel, de nem akartam rákérdezni, mert szánalmasnak tartanám magam a helyükben, ha így elkezdenék nekik írosgatni, hogy "miért nem írsz vissza???". Mondjuk annyira nem is kár szerintem olyan emberért, aki ilyen könnyen megfeledkezik rólam. (És igen, érzem az iróniát ebben a mondatban azok után, hogy én is felejtettem már el válaszolni valakinek :D)

Sokak szerint amúgy bunkó és sunyi dolog csak így faképnél hagyni a másikat, egy ideig én is így gondoltam, de rájöttem, talán jobb abban a tudatban élni, hogy lehet, azért nem válaszol, mert történt vele valami, vagy szimplán csak elfelejtett, minthogy megírja, hogy "bocs, de unalmasnak/nyominak tartalak, úgyhogy többé nem akarok veled beszélni, cső".

2018. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Késő este be is aludhatott, van, akinél ez túl spontán van még elköszönéshez is, de ha másnap, sőt harmadnap sem ír, én úgy gondolnám, ennyi volt.
2018. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet nem sokszor néz fel, bármi lehet.

Nekem is szakadt már meg sok beszélgetésem úgy, hogy a másik fél nem írt vissza, vagy kiderült, hogy valami nagy probléma van vele és mindenkiben ellenséget lát.

Ha az illető nem volt fent, 2 napon belül kiértesíti e-mail-ben az oldal az üzenetről (ha ezt beállította).

2018. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még ne izélj ezen. Simán lehet hogy már nem akart a levelekkel foglalkozni és elment aludni, ma meg nem jutott még el odáig hogy felnézzen az oldalra, vagy közbe jött valami, vagy akármi van.

De simán az is lehet hogy nincs kedve már levelezni és beleszarik az egészbe...

Erre az oldalra ne alapozz ha ismerkedsz, meg néha levelezel valakivel, simán megeshet hogy egyik percről a másikra köddé válik.

Én magam leveleztem itt egy lánnyal elég sokáig szinte óránként írtunk a másiknak. Aztán hetekig nem válaszolt a levelemre, majd utána amikor már szinte el is felejtettem a dolgot akkor válaszolt, írta hogy ne haragudjak de mindig közbe jött valami, ledöglött a laptopja is, meg sok minden volt és kiment a fejéből, meg ő nem látogatja sűrűn az oldalt.

2018. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, biztos vagyok, hogy nem meggondolta magát. Csak kérdeztem tőle több dolgot, és azon agyalok, hogy nem-e voltam esetleg tolakodó, vagy ilyesmi.
2018. dec. 6. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hét
2018. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az iteni levélváltások max. 1-6 alkalmasak, ha utána semmi, akkor bukta az egész dolog.
2018. dec. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az illetőtől, hogy milyennek képzeljem külsőre (leveleztünk, és én is leírtam, hogy nézek ki, mivel megkérdezte). Talán ez lehet a baj?
2018. dec. 7. 16:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod, miért nem válaszol a másik fél, ezt sajnos nem lehet tudni. Biztos nem ez a baj, de nagyon sok oka lehet.

Mindenkit megvisel kicsit (talán) ha ilyen történik.

2018. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!