Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki huszonévesen...

Más is van, aki huszonévesen koraeste hulla fáradt?

Figyelt kérdés

Nagyon korai ember vagyok.

Ugyan nehezen ébredek negyed 6-kor ébresztőre, de amint magamhoz tértem, reggel eléggé produktív vagyok.



Viszont délután 5-kor már fáradt vagyok, este 8 után ki vagyok dőlve, kb semmi hasznosra se vagyok képes.


Ez normális?

Más is van így?


2018. dec. 7. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nézesd meg a szemed. lehet fél dioptriával rosszabb. nekem ez volt. délutánra folyton hulla álmos lettem. kiderült hogy picit rossz a szemem és elfárad délutánra, ezért vagyok állandóan fáradt.
2018. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Biztos nem csak extrém módon, a mai korban ritkának számító pacsirta vagyok?

Mosogatni is reggel fél 6-kor szívesebben.

2018. dec. 7. 12:06
 3/15 anonim ***** válasza:

én 5 előtt kelek és általában 22-02 óra között fekszem

sokszor még éjszaka sem vagyok fáradt, amikor már aludni kéne

igaz én hiperaktív vagyok és szellemi munkát végzek és általában felpörget a meló


nem kávézom, energia italt is ritkán iszom

2018. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én bagoly típus vagyok, délig kb. nem működik az agyam, viszont délután, este és éjjel baromi aktív vagyok és tele energiával. Egy kedves barátnőm pont az ellentétem, 5-6 között már bőven fenn van, tök éberen (nem is kávézik például), munka előtt eljár edzeni is (engem a gondolata is elborzaszt, mint ahogy őt is, hogy én este 10 körül szoktam), este 9 körül már ágyba is bújik, ragad le a szeme. Van ilyen :)
2018. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen egész nap dolgoztál. Este 8-ra már 15 órája fenn vagy. A 8 óra alvás, de egyénfüggően akár több is szükséges, és elalvás előtt a ember már fáradt. Ha egy órával később kelnél, egy órával később is lennél fáradt és nem is csodálkoznál.
2018. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
en is pont igy vagyok, mint te. Szerintem normalis.26 vagyok, de kb 5-6 eve igy van ez mar.
2018. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyjából este 10 és reggel 6 között lenne ideális aludnom, talán kicsit korábban.


Ha 9-től 6-ig kell majd dolgoznom valahol ne ajd' Isten, akkor én is reggel fogok kondiba meg futni járni, este 10-ig úgyis le kell feküdnöm, hogy kialudjam magam, reggel a legéberebb időszakomban pedig nem tudok mit csinálni magammal.

2018. dec. 7. 12:20
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
35 vagyok, reggel 7 körül kelek, dolgozni délután 4-től szoktam éjfélig.
2018. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egész nap melózol és délután 4-kor már elkezd sötétedni, de amúgy egész nap sötét van és rossz idő.

Persze, hogy fáradt vagy 5-kor.

2018. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Júniusban is ágyban vagyok fél 10-kor.
2018. dec. 7. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!