Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányan vannak akik huszonévese...

Hányan vannak akik huszonévesen otthon ülnek munka nélkül?

Figyelt kérdés
Ti meddig voltatok ilyen helyzetben?
2018. júl. 30. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép számmal akadnak... és nem ám a munkakerülés az ok sokszor.
2018. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

2 évig voltam közmunkás, mert nem tehettem meg hogy otthon ülök, mert fizetnem kellett az albérletet.

Egyszerűen nem találtam normális melót, ami lehetett volna, annàl a közmunka is jobb volt.


De nagyon egyszerűen megoldatlan a problemat, kiköltöztem abból az országból.

2018. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
És mivel lett jobb a másik országban? Milliomos lettél? Azért nem hiszem hogy nincs munka, mivel hidd el, kurwa nagy a munkaerőhiány...
2018. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2018. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

3: mondjuk jobb nem lett, ezért is akarok hazamenni. De csak Pest jöhet szóba, vagy egy másik nagyváros, mert a magyar vidék meg van b.va munka szempontjából.

Hol van munkaerohiany? Mert normálisabb munkák alapból le vannak a, mielőtt beadhatnad az önéletrajzodat. Rokonok, haverok már lestoppolták rég a melót.

Arról nem is beszélve, hogy otthon a fiatal kor az hátrány minden más országgal ellentétbe.

Már egy alap kasszas vagy raktáros munkánál is azt kérdik mennyi a tapasztalatod.

Na az ilyenek miatt ülnek otthon a fiatalok.

2018. júl. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én. Van egy gyógyíthatatlan betegségem, amihez alkalmazkodnom kell. Dolgoztam itthonról, de az a munkahely megszűnt. Aztán amikor jobban lettem, elmentem külföldre. Most is oda készülök. Csak előbb még pár óvintézkedés, hogy ne legyen kint baj.

Nekem jó volt.

2018. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
5ös én azért tudnék ellenpéldát felhozni.. egy volt osztálytársam rengeteg helyen megfordult már, mindig kirúgják, mert amúgy egy senkiházi, de pár hónapig szokott munkája lenni. MIMDIG talál munkahelyet VIDÉKEN és most nem a pesti vidékre gondolok, hanem erre itt, viharsarok vidékre, bèkés megyére. Szóval ha nagyon akar az ember, talál munkát. Ha Ő tud akkor nem hiszem el, hogy más nem tud. Füvezik, piál, mondom, hogy egy suttyó :D de munkája az mindig van!
2018. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ott van munkalehetőség. Nagyon nem mindegy ki hol lakik van ahol tényleg nincs. Itt is csak néhány gyár van de oda se vettek fel engem, nem értem miért megindokolni nem tudják.
2018. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szabolcsi vagyok, és 40km-es körzetben nincs egy normális autószerelő, legközelebb Nyíregyházán, de oda is elkéne vagy plusz kettő. A gyárak sok helyen üresek, mert nincs ember. Pedig sokan már odaadják a pesti fizetéseket, vagy akár külföldit is, csak legyen ember. Az egyik autószerelő cég, ahová járok, keres autószerelőt, de annyira nincs, hogy képesek megfizetni neki nettó 300e Ft is. Pl nálunk Nyírmadán a pékségben sincs munkaerő... Érdekes
2018. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Másfél évig voltam így. Két egyetem közötti időszakban. Anyuci-Apuci eltartottak. De a depresszióból kilábaltam, lett nyelvvizsgám... szóval jó dolog is történt.
2018. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!