Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az IQ-m?

Mennyi az IQ-m?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy online IQ-próbatesztet, amely a [link] linken érhető el.


Összesen 2x töltöttem ki. Az első alkalommal 107, a második alkalommal 118 lett az "eredmény". A második alkalommal éreztem, hogy nehezebb kérdéseket kaptam és jobban ráéreztem a feladatokra is, de kb. a fele u.a. volt. Ezek alapján mire tudnátok következtetni, hogy mennyi az IQ-m? ( sáv )



2018. dec. 8. 01:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A 11-es hozzászólónak küldtem privát üzenetet, a többieknek pedig szeretném ezúton is megköszönni a válaszokat!
2018. dec. 10. 14:11
 22/24 anonim ***** válasza:

A tagdíjról: [link]


A teljes tagdíj 8000 forint, de lehet kapni akár 50%-os kedvezményt is maximum. Például 24 év alatt és 60 év felett kapásból megkapod a maximális kedvezményt.


Ezen kívül ha nem kéred a nyomtatott Asztallap újságot, illetve ha már több éve vagy tag, akkor is csökken a tagdíj. Én például hároméves tagsággal és újság nélkül 7200 forintot fizettem legutóbb.


Hogy sok vagy kevés? Kinek mi a fontos. Nekem nagyon sokat ad és segít ez a közösség mindenben. Például az élet minden területén jól jön, hogy azonnal meg tudsz kérdezni egy csomó viszonylag okos embert. Olyan, mint a Gyakori, csak válogatott koponyákkal. :)

Persze ott is kapsz hülye választ, de azért mások az arányok.

Nekem már ez is bőven megér ennyit évente.

De számos más előnye is van: barátkozás, esetleg párkeresés is, programok, telefonflotta stb.


Továbbá bevallom, hogy engem például bizony zavar, idegesít, nyomaszt az átlagemberek társasága az irracionális szokásaikkal és gondolkodás nélküli mintakövető viselkedésükkel, és habár a munkahelyemen is értelmes, Mensa-szintű emberek között vagyok, de szükségem van egy ilyen válogatott közegre a magánéletemben is.

2018. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egész más szempontok alapján válogatom meg a köreimet, de az mindenképp pozitív ha te úgy érzed ott megtalálod a neked megfelelő társaságot.

Azért csodálkoztam mert valahogy úgy képzeltem volna el egy ilyen klubot, hogy oda bárki beléphet, de akik elérik a felső szintet azoknak nem kell fizetni.

A másik amit hiányoltam, de lehet csak nem találtam, az a tagok száma. Ha jól értem ez országos szinten működik.

2018. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 BringaManó ***** válasza:
jelenleg Magyarországon kb. 3800 tag, a világon kb. 140e
2019. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!