Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki egyedül tölti a...

Van aki egyedül tölti a Karácsonyt vagy a szilvesztert (vagy mindkettőt)? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
És nem bájátok, vagy fáj a szívetek?
2018. dec. 8. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Én szilveszter. Vagyis hát itthon leszek a szüleimmel. Se barátok, se semmi szomorú.

18/L

2018. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Én az unokatesóimmal és a húgommal töltöm az egész rendszert..kicsit szomi, hogy még mindig nem ölel át az akinek át kellene de azért állatjó programokat szoktunk összedobni..25F
2018. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mindkettőt.

Mert egyedül akarok lenni.

Egyáltalán nem bánom, nem fáj a szívem.

2018. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%

Én is mindkettőt egyedül töltöm.

Nyilván itthon vagyok, szóval a családom itt van, de max karácsonykor leszek barátokkal, de az se biztos. Aztán az szilveszter ugrik, mert vizsgaidőszak van, és január 2án vizsgám van. Kicsit sajnálom de ez van

2018. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A karácsonyt csak részben, mert a családdal is lenni kell, bár inkább bezárkóznék egyedül. A szilvesztert már évek óta itthon töltöm, elszórakoztatom magam. Inkább előtte szoktam rosszul érezni magam, vagyis így december eleje közepe, igen, most veszettül fáj,

de akkor már nem fog.

2018. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül töltöm végig, szilveszterezni még soha nem voltam...kicsit szar de majd elmúlik :D
2018. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyedül, mindkettőt. Miért? Nincs kivel. Fáj? Ja. 22/F
2018. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Én minden bizonnyal dolgozom karácsonykor, vagyis hát 26-án. Szilveszterkor találkozóm van egy lánnyal, szóval az hosszú este lesz... ;)


18/f

2018. dec. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak, tanulás, szívfájdalom.
2018. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a szilveszteri bulizas egy kihagyhatatlan elmeny lenne. Egyszer erdemes elmenni gyerekek hogy rajojjetek baromira nem nagy kunszt... gyerekkent meg vagyodsz, de kesobb mar annak orulsz ha beken hagynak! :D
2018. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!