Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs már energiám a...

Miért nincs már energiám a bulizáshoz, haverozáshoz?

Figyelt kérdés

Mostanában nincs kedvem mászkálni, állandóan fáradt vagyok nincs kedvem a hétvégéket a barátokkal, italozással , éjszakázással tölteni inkább pihennék, tanulnék, otthon lennék, aludnék. Mi történik velem? Leszek még újra a régi?

32 éves vagyok és úgy érzem , hogy teljesen kiégtem...

Az elmúlt években talán túlságosan túlzásba vittem a mászkálást és most már csak kötelességnek érzem hogy kimenjek a barátaimmal találkozni de igazából nem vágyom rá...úgy érzem, hogy mindig ugyanaz a program, és már unom...nem a barátaimat csak ezeket a programokat..a hétvégi kötelező üljünk be valahová/ugyanoda mint évek óta és igyunk programokat.

Próbáltam már kérni, hogy menjünk helyette máshova, csináljunk délutáni programokat kirándulni, előadásokra bárhova de mivel szinte mindenki egyedülálló így mindenki éjszaka menne, csajozna gondolom..

A munkám során is egész nap emberekkel foglalkozom, mindenki panaszkodik lehúzzák az energiám és talán csak elfáradtam..mással is előfordult már , hogy így érzett?

Amúgy egyre fáradtabbnak , kialvatlannak érzem magam..mintha most próbálnám kialudni az elmúlt évek kialvatlanságait..

Szeretnék újra a régi lenni , de úgy érzem egyszerűen nincs hozzá most energiám..

Más is volt már így?


2018. dec. 12. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én is így vagyok ezzel.

Nálam annyi a különbség, hogy amikor fiatal voltam, se tudtam menni bulizni stb, nem volt rá lehetőség, nem éltem ki magam.

Most meg már hiába lenne, örökös kialvatlanság, fáradtság miatt erőm se lenne hozzá.


30+F

2018. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit dolgozol, hogy ilyen fáradt vagy?
2018. dec. 12. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Az lenne a normális inkább, hogy ha kiélted és szórakoztad magad huszonévesen, akkor nem ugyanott tartasz 30 felett is. Teljesen normális, hogy ennél többre van már igényed és biztos csalódás okozott, hogy a baráti társaságod meg nem vevő erre. Őszintén szólva rohadt unalmas lehet egy idő után az állandó beülünk valahova és piálunk dolog.
2018. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdesz befordulni... és ez nagyon nem jó, az viszont dicséretes, hogy felismerted, hogy valami nincs rendben.

A munkahelyeddel mi a helyzet? Mennyire szeretsz ott dolgozni?

Csak azért kérdezem, mert nekem is volt egy ugyanilyen korszakom, és nálam az volt a bűnös.

Akkoriban egy olyan helyen dolgoztam, amit szívből gyűlöltem, minden egyes nap gyomorgörccsel mentem be, és percenként az órát néztem, hogy mikor jár már le a munkaidő. A folyamatos stressz annyira kicsinált, hogy élni sem volt már kedvem. Hazamentem, bezárkóztam, és hozzád hasonlóan csak aludtam, olvastam, filmeztem stb. Egyszerűen semmi kedvem sem volt emberek közelébe menni. A barátaim hívogattak egy darabig, de aztán megunták, hogy folyton lemondom a programokat. Amikor meg átjöttek, úgy tettem, mintha nem lennék otthon. Ki sem akartam mozdulni, nem akartam beszélgetni senkivel, örültem neki, hogy az egész napos rémálom után végre egyedül lehetek. Ilyesmik, hogy beülni valahova, vagy bulizás, eszembe se jutott (pedig előtte gyakran csináltam). Folyamatosan fáradt, levert, és kedvetlen voltam.

Nekem az volt a szerencsém, hogy a tesóm észrevette, hogy baj van velem, és nem hagyta annyiban. Vele sem akartam beszélni, de nem hagyta lerázni magát. Ha ő nem lett volna ilyen kitartó, szerintem totál belesüllyedtem volna a depresszióba.

Végül úgy oldódott meg a dolog, hogy felmondtam, és találtam egy sokkal jobb munkahelyet, ahol már nem készülök ki idegileg minden egyes nap.

Azóta visszatért az életkedvem, újra van társasági életem. De senkinek sem kívánom azt, amit átéltem.

Kérdező, ezeket a jeleket ne vedd félvállról. Valami nem stimmel az életedben, és ezen sürgősen változtatnod kell, mert csak rosszabb lesz.

2018. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
helytelen tápálkozás kevés pihenés kevés jo élmény dolgozz meg érte hogy az emberek szeressenek. semmi nincs ingyen csak szerencsével
2018. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!