Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "szerezhetnék" bulizásh...

Hogyan "szerezhetnék" bulizáshoz barátnőket?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a jelenlegi barátnőimmel nem igazán lehet bulizni és nem is vagyunk olyan viszonyban, hogy eljárjunk együtt. Viszont régen nem voltam és mivel kezdődik az egyetem + a kapcsolatomnak vége lett, így szórakozás, kikapcsolódás végett jó lenne ha lennének barátnőim, akikkel elmehetek időnként bulizni, de nem tudom hogyan és hol ismerkedhetnék emberekkel. 21 éves lány vagyok.

2016. aug. 25. 17:34
 1/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Hát facebook csoportokban találhatsz emberkéket. Esetleg volt sulis osztály / évfolyam társak közül is sok barátság szokott születni, ahogy az is fix, hogy egyetemen bőven megfogsz ismerni csomó új arcot!
2016. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hasonlóan egyedül vagyok én is. Bár egyetemre csak jövőre megyek így nem tudom mi lesz egy évig egyedül. Te merre laksz? 21/L
2016. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy kezdődik az egyetem, hogy jön a szeptember, de már idejárok 2 éve... :D és nem igazán találtam erre a célra barátnőket.


2. Én Budapesten lakom, te? :)

2016. aug. 26. 14:06
 4/6 anonim válasza:
Sajnos én Miskolc mellett :(
2016. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban vagyok. Vicces lenne,ha kiderülne,hogy egy egyetemre járunk. :)
2016. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is Pestre járok es kevés baratnom van, főleg bulizashoz. Ha gondolod irj uzenetet :) 19/L
2016. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!