Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ahányszor elmegyek egy buliba...

Ahányszor elmegyek egy buliba megijedek, kiábrándulok, a halálvágy kerülget. Ti hogy álltok a bulizáshoz?

Figyelt kérdés

22, lassan 23 éves srác vagyok, a barátaim hívnak, és általában el is megyek velük, mintha kötelező lenne, pedig párszor már bevallottam magamnak, hogy ez bennem rombol valamit. 17-18 évesen amikor mi is belekezdtünk ebbe az életbe még valahogy élveztem, de már csak padlóra vág minden egyes alkalommal. Normális ez?


Azt látom, hogy jönnek a fiúk lányok, mindegyikük szépen felöltözik, megcsinálják a hajukat, főleg a srácok próbálják lazára venni a dolgot, veszik a sok alkoholos italt, hogy könnyebben tudják tenni az agyukat a lányoknak, hogy befűzhessék őket. 20-an repülnek rá egy lányra, próbálnak táncolni mellettük, teszik az agyukat, hogy arra a pár másodpercre, amíg nem jön egy másik macho felkeltsék maguk iránt az érdeklődést.


Nekem már volt 3 barátnőm, az utolsó elvesztését nagyon sajnálom, főleg, hogy úgy érzem inkább a lány miatt hidegültünk el és végül már nem kerestem. Az a kapcsolat mégis elég sokat adott lelkileg, és most elég "kiábrándító" lenne "odamenni" egy tök idegen csajhoz egy buliban "ismerkedni". Minek mennék oda? Mért pont Ő hozzá? Mit akarok egyáltalán Tőle? Kiábrándít és tönkretesz valahogy ez az egész.


Ez valószínűleg az én hibám, kíváncsi vagyok, hogy más is érez ilyesmit rajtam kívül.


2016. jan. 24. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond, hogy nem vágysz a buliba. De azért az túlzás, hogy tönkretesz meg halálvágyad van. Ez nem egészen normális gondolkodás.

És miért mennél oda egy lányhoz? Hát azért, mert tetszik, mert szeretnéd megismerni. Mondjuk biztosan van más lány is, azokon kívül, akikre már 20-an rárepültek, csak azt nehezebb észrevenni. De egyébként nem is kötelező odamenni senkihez sem buliban. Úgyhogy nem tudom, miért csinálsz ebből ekkora ügyet.

Ha nem élvezed, akkor ne menjél. Nem kell mártírkodni.

2016. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, nem vagy még kész nyitni más felé, nem állsz kész új kapcsolatra, és nem vagy túl az exen. Akkor ne ismerkedj, nem kell azt erőltetni. Buliba elmenni nem jelenti azt, hogy kötelezően csajozni kell. Ha meg nem érzed ott jól magad, felesleges elmenni. Gondolom a barátaid szívesen töltenek veled időt a bulin kívül is. Tehát csak az miatt nem kell erőltetni.
2016. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van egy része a bulizóknak, akik ilyenek, egy éjszakás kalandra mennek, bepiálnak, lefeküdnek egymással, előtte táncolgatnak, iszogatnak. És másnap talán fogalma sincs kivel kavart, feküdt le. Ez divat, de sokan csak kikapcsolódni mennek, vagy megmutatni magukat.
2016. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezek nem normális érzések. Nem is tudom miért megyek, tényleg. Mindig elképzelem, hogy na majd most jó lesz, de nem jó sosem. Igaz nem is szeretem a nagy társaságokat.


Annyit hozzá kell tennem, hogy ilyenkor a nőkből ábrándulok ki, mert be kell vallanom nekem Ők nyújtják(vagy csak nyújtanák, bennük keresem)az érzelmi biztonságot. Ez normális? Ebben a mértékben biztosan nem. És az ilyen bulis, mindenkivel kavarok lányok nem túl biztos talaj. Nem szeretem, ha nincs barátnőm. Elveszettnek és elszigeteltnek érzem magam. Csak barátnő mellett tudok teljesen megnyílni és kiteljesedni. :(

2016. jan. 24. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak buliban lehet barátnőt keresni. Bár mondjuk buliban sem csak rossz lányok vannak. Ott is vannak normálisak, akik nem kiábrándítók.
2016. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy te értelmesebb és értékesebb vagy a korodbeliek nagy részénél, következésképp, nem biztos, hogy el kellene járnod a bulikba. Miért? Azért mert, egyrészt nem érzed jól magad, másrészt, azt látod, hogy milyen romlottak az emberek - vagyis összefekszenek egymással, s másnal azt sem tudják, hogy hívják azt, aki mellett ébrednek. De azért nem csak ilyen emberek léteznek, épp ezért kellene máshol keresned a szerelmet, hisz a magukat tettetők közül nagyon kevesen válnának méltó pároddá. Sőt, az is lehet, hogy egy darabig még nem kellene a lányok után nézned, hogy egy kicsit fel tudd dolgozni a legutóbbi szerelmed elveszítését. A barátaid közül pedig csak az lesz az igazi barát, aki ezt tiszteletben tartaná, s esetleg egy buli helyett veled maradna, elmenne veled moziba, pizzázni stb.


Én is hasonlóan érzek a bulikkal kapcsolatban, ezért egész életemben két-háromra, ha elmentem, az is leginkább barátok szülinapja alkalmából.


Ne érdekeljen, hogy ki, mit gondol a cselekedeteidről! Légy önmagad, hisz az igazán értékes emberek csak így fognak megtalálni.



23f

2016. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, kiábrándít, mert szánalmas. Ők dugni akarnak. Ha ismerkedni szeretnél ne buliban tedd. S főleg ne alkoholista férgeknél. Olyat keress akiben külsőre is megfog valami. Látod rajta, ő nem olyan szajha babyloni fostalicska mint emberek 99%a.
2016. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arra számítottam, hogy főként támadóak lesznek.

De nem jár "mindenki" bulizni? Én nem szeretem ezt a züllést. Fogalmam sincs, hogyan érezheti magát jól valaki a bulikban. (persze úgy, hogy nem a pia miatt érzi jól magát)

2016. jan. 24. 15:30
 9/10 dongsquad420 válasza:

szia!

ugyanez a rendellenesség fordult elő nálam is!

én bulik előtt beveszek 2db 0,5mg-os xanaxot és ráiszok 1-2 korty vodkát.

ettől általában teljesen rendbe jövök és indulhat is a buli!:)

2016. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó. XD


Hmm, megmosolyogtatsz. Hát igen, ez is egy megoldás, de azért nem ezt szeretném választani.

2016. jan. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!