Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok azon gondolkod...

Ti is szoktatok azon gondolkodni hogy nem lenne e jobb pszihopatànak lenni mint àtlagembernek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?? En gyakran azt gondolom nekem jobb lenne. Nem vagynek baratnore nem vagynek szerelemre meg torodesre maximum csak szexre. Nem lennenek erzeseim nem hatna meg semmi es senki. Raadasul nem felnek senkitol es semmitol. Az utobbi a legjobb szerintem. El sem tudom kepzelni milyen az hogy valaki nem fél. F

2018. dec. 13. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Félni én sem félek, de az érzéseimhez ragaszkodom, amúgyis komoly veszélyei vannak, ha hiányoznak... Nem véletlenül nem pozitív dolog az, ha valakit pszichopatának nevezünk...
2018. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem te a szociopatára gondolsz. a pszichopata ember az elég veszélyes az őt körülvevő emberekre. nem tudom te ilyen szeretnél e lenni
2018. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én szándékosan kifejlesztettem azokat a (pszichopata/szociopata) tulajdonságokat, amiket hasznosnak tartottam, a többit meg nem igazán hiányolom, azok csak hátrányt jelentenének.
2018. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Csak a bolondok vágynak ilyesmire, az érzéseink tesznek minket azzá akik vagyunk hadd működjenek csak rendesen.

#3 Meséld már el hogy csináltad, tényleg kìváncsi vagyok. :D

2018. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szociopatara gondolok. Nem minden pszihopata veszelyes. Sok ilyen ember él koztünk és meg se mondanàd ròluk hogy pszihopata. Tisztaban vannak a torvenyekel ezert nem fog mindegyik gyilkolni meg bunozni azert mert nincsenek erzeseik. Sok atlagemberkent el. Annak alcazza magat.
2018. dec. 13. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
*psziChopata
2018. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágyni barátnőre csak szexre? Hidd el, egy rossz ex és nem kell ehez az állapothoz pszichopatának lenni.

Nem hatna meg senki és semmi? Gyakorlati haszna mi lenne? Nem sírnál a film végén vagy rokon temetésén? Nagy dolog. Hidd el, az átlagember magyarországon úgy is átgázol a többieken hogy előre tudja hogy utána szrul fogja magát miatta érezni. Csak ez van, így működik ez a világ. Ritkán tudunk kivételt tenni.

Nem félnél senkitől meg semmitől? Tudod mi történik az antiloppal ha nem fél az oroszlántól? Meghal. Hasonló lenne ennek is a vége.


Nem kell amúgy a szó szoros értelmében félni bármitől. De azt meg kell tanulni hogy mikor hogy és mit szabad. Pont ahogy a gáztűzhelyen lévő tűztől se félsz, de nem ülsz rá. Így működik az élet is. A rendőrtől se félek, de ha megállít akkor nem fejelem le. A drogos keménylegények miatt se rettegek éjszaka. De ha tudom merre vannak akkor nem megyek csak azért oda hogy interakcióba lépjek velük.

2018. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmasok a hozzád hasonló szorongó gyökerek
2018. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
A pszichopata nem annyira jó dolog, mert veszélyes tud lenni.
2018. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:

De tudod nem kevesebbre vágynál, hanem más dolgokra vágynál. Olyasmire, ami esetleg nehezebben elérhető, mint a szerelem meg a törődés, és mondjuk börtönbe kerülhetsz miattuk. A börtönök egy jelentős részben a butább (vagy csak átlagosan intelligens) pszichopatákkal vannak megtöltve. A pszichopatáknak gyakori problémájuk, hogy minden és mindenki "unalmas", és viszonylag nehezen jutnak azokhoz az ingerekhez, amik tényleg kielégítik őket.


Ha olyan okos volnál, hogy pszichopataként élvezni tudd az életet, akkor valószínűleg nem lenne szükséged arra, hogy pszichopata legyél. Nem a problémáidat kell kidobni, hanem a lelki nyomorodból kell kinőni.


Szóval hogy úgy érzed, jobb lenne pszichopatának lenni, az olyan, mint amikor a tizenévesek vámpírok akarnak lenni.

2018. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!