Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is megalázó...

Szerintetek is megalázó lenne, hogyha valaki a saját párjának pénzt ad ( barátnőnek), hogy vegyen belőle azt amit akar?

Figyelt kérdés
Most mér lenne ez a dolog megalázó?
2018. dec. 15. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Megalázó, mert kb ez az üzenete:

Annyira sem méltatlak, hogy elgondolkozzak azon, minek is örülnél, de ha eszembe is jutna valami sem fecsérelném arra az időmet, hogy esetlegesen sorban kelljen állnom érte.

Ez ilyen lelkizős dolog, akár tetszik, akár nem.

2018. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
szerintem sem jó... ha semmiképp nem tudod kitalálni, mivel szerezhetnél jó meglepetést, akkor talán kérdezd meg egy meghitt beszélgetésen, "minek örülnél karácsonykor?"
2018. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha pénzt adna a párom nekem biztos kiakadnék. Meg annyi sincs benne ezekszerint hogy próbálja kitalálni minek örülnél. Nekem megalázó lenne. És el sem fogadnam szerintem a pénzt. Ha együtt vagy valakivel alap hogy tudod minek örülne , vagy mi tetszik neki. A pénz a nemtorodomseg jele.
2018. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 October15 ***** válasza:
57%

Hát célszerűbb lett volna megkérdezni, hogy mit szeretne / éppen mire van szüksége. [Hiába tud az ember x dolgot amit szeret egy idő után megtelik a polc. XD] Vagy legalább elhívni, hogy keressetek együtt valamit. Más részről megalázónak azért nem hívnám.


26F

2018. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

gondolom hétköznapi eset és nem karácsony/szülinap

és ha jól sejtem a barátnőnek elfogyott a pénze

én is volt amikor adtam a barátnőmnek pénzt, én már dolgozom, jól keresek, ő meg még egyetemre jár és nem sokat kap a munka után

2018. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 October15 ***** válasza:
Yep, ha nem a saját ajándékára kapott pénzt akkor rendben van a dolog. Engem a világból ki lehet kergetni azzal ha valaki sír azon, hogy pénzt szánok rá.
2018. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az. Páromnak én is azt adok, nem tudok semmi értelmes ajándékot kivinni (külföld, repülés). Amúgy sem érdekel minket annyira a karácsony, hogy ezt felfújjuk.

Ja és annál különben is nincs rosszabb, amikor ajándékot vesz neked vki (bárki lehet az), és olyan dolgot vesz ami számodra haszontalan, nem a te ízlésed, megszabadulni is nehéz tőle, és még drága is volt. Főleg, ha olyan ad ilyen dolgot aki közel áll hozzád- ez elég nagy csalódás. Magyarán: hülyeségre csesztek el sok pénzt, ahelyett, hogy pénzt adtak vna vagy megkérdezik mire van szükséged- de inkább magán akcióznak, mert ünnepekkor ez a módi.


Ha csak szimpla eset: miért ne? Esetleg menj vele, és vedd meg te a kasszánál ami tetszik neki.


Ajándékot bármikor lehet adni, szval ezt a "lelkizős" dolgot nem értem. Elég gáz szerintem az, ha vki csak ünnepekkor akarja meglepni a párját. Nem kell feltétlen drága dologra gondolni- én pl örülök annak is, amikor random kapok egy doboz sütit.

2018. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem ismered a női lelket töki!


A kp.-tól sokan bedurciznak, de ha kap utalványt, vagy vásárlókártyát, pláne mellette valami kis apróság, bonbon vagy fehérnemű, na az más!


Amúgy nőnek a fehérnemű a nyerő! Mindig!

2018. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a karácsonyi ajándékozás megoldására szántad ezt és ha van egy kis önbecsülése barátnődnek, akkor karácsony után már nem barátnőd!

Annyi fáradságot csak kéne venned, hogy -ismerve izlését, szokásait- tudd, mi az, ami örömet okozna neki.

Ha viszont ezzel nem vagy tisztában, nincs jogod 'barátnődnek' nevezni őt.

2018. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semmi szülinap semmi ajándék nem is fogyott el a pénze nagyon jól tudom , hogy miket szeret mit lehet neki venni csak adtam neki és kész , hogy vegyen magának azt amit szeretne egyesek túl ragozzák a dolgot
2018. dec. 15. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!