Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen alapon várja el egy...

Milyen alapon várja el egy főnök hogy hívjam vissza saját mobilról saját számlámra? Hívjon ő ha akar valamit nem?

Figyelt kérdés

Főnök egyik bicskanyitogató játéka hogy akár munkaidőben akár azon kívül akár vasárnap este is (volt rá példa) felhívja a kollegákat és csak ennyit mond hívjál vissza. Se köszönés se semmi se az hogy mégis mit akar semmi.

És ha netán nem hívjuk vissza (mert mindig akad aki nem) annak meg jön a leb**ás sőt fenyegetés majd keresünk a helyedre valakit.

Valaki elmondja nekem hogy a saját mobilomról mely nem céges a saját számlám terhére mert a cég erre egy fillért nem ad mégis miért kéne visszahívnom céges ügyben bárkit is? Hát ha akárki akar valamit hívjon szépen és fizesse is.

Már persze eleve ott kezdődik hogy csak munkaidőben akarhat bármit is azon kívül vegye úgy hogy nem létezek. Vasárnap este és hasonlóak pofátlanság.


2017. febr. 23. 11:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus fillerb*szo. Pedig manapsag fillerekert orakat lehet beszelni.
2017. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mondjuk havi egyszer akkora dolog visszahivni a saját főnöködet, manapság már fillérekért lehet telefonálni. Pampoghatsz, max. kirúgnak, döntsd el megéri-e.
2017. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
És hány éves ez az alak?
2017. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Szokásos napi kamu munkaügyes kérdés.

És most reklám!

2017. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy mondjuk havi egyszer "


És azt ki mondta neked hogy havi 1x??


És ha heti 4x köztük mondjuk vasárnap este? És ha nem veszed fel másnap fejleszedés? Ez hogy tetszik?


De nem is értem miért megyünk bele anyagi vitába? Mindegy hogy 5 ft vagy 500 vagy 5000.

Egy fillért se. Miért andék én a cégnek grátisz akármit? Ő mit ad nekem grátisz? Na pont azt kapja vissza.

2017. febr. 23. 12:36
 6/29 anonim ***** válasza:
31%
Biztosan nem alkalmaználak, nem jön be a stílusod. Egyébként egyáltalán nem mindegy, hogy hányszor kell visszahivnod, mikor és mennyibe kerül, ez a lényeg lenne.
2017. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk én meg a fejleszedős részét nem értem. Hogy lehet, hogy felnőtt emberek hagyják, hogy egy másik felnőtt ember alázza? Lehet, hogy ő a főnök, épp ezért magasabb a fizetése, minek még ez a stílus hozzá?


Amúgy meg nem kell felvenni a telefont neki, mármint hétvégén. Munkaidőben meg pl. ki is kapcsolhatod.

2017. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

" Hogy lehet, hogy felnőtt emberek hagyják, h"


Marha egyszerű de a választ te is tudod.

Úgy lehet hogy két választás van: némán tűröm vagy visszaszólok de ha visszaszólok annak a kockázata hogy kirúgnak.

És ezt a kockázatot senki se vállalja be inkább tűr. Amint meg talál más melót elhúz, de amíg itt van és nincs más addig tűr. Mit tehetne.

Ebből élünk per pillanat.

Nem fogom meglékelni a haját amiben vagyok amíg nincs más amibe átszállhatok gondolom ez világos. Ronda hajó büdös is de van más?

2017. febr. 23. 13:12
 9/29 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg nem kell felvenni a telefont neki, mármint hétvégén. "


Akkor jön a lecseszés Őt nem érdekli hogy vasárnap van ha ő hív álljon mindenki vigyázzba és szolgálja őt.

2017. febr. 23. 13:12
 10/29 A kérdező kommentje:

"mikor és mennyibe kerül, "

Miért adnék én ki akár 5 ft-ot is azért mert az másnak kell? Adjon ki 5 ft-ot az akinek kell nem? Ez totál evidens szerintem.

De ha már azon lovagolunk mennyibe is kerül-hát ha olyan kevésbe akkor annál hatványozottabb a kérdés mit szarozik ezzel? Ez a 22-es csapdája.


Ha kevésbe kerül mit szarrágóskodik mit spórol pár forinttal a főnök a dolgozói kárára? Nem fussa a céges büdzséből erre tán?

Ha meg sokba kerül hát annál inkább miért én fizetném.... fizesse az akinek az érdekét szolgálja.



Totál evidens.

2017. febr. 23. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!