Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kakiltál már nyilvános helyen...

Kakiltál már nyilvános helyen utca, parkoló stb. hogy valaki látott, vagy láttál-e mást ilyen helyen kakilni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez a fétised?!
2018. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, és láttam is.
2018. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láttam, igen. Kutyát sétáltattam, és egy kisebb forgalmú utcán az egyik ház tövében, a konténerek, kukák közt kulázott egy fazon. Nem terveztem, hogy beszólok, vagy leállok nézni, továbbhaladtam, de a kutyám meg megijedt tőle és megmakacsolta magát, leült és nem volt hajlandó mozdulni. Kellemes volt, az ott kábelt fektetett, én meg teljes erőmmel vontattam a kutyámat, hogy haladjunk, mielőtt megcsap a szag. :)
2018. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ausztirában az autópálya szélén.


Szerencsére egy olyan szakasz volt ahol mély árok vette körbe a pályát így az autóforgalom nem látta, de egy család félre állt közvetlen mögénk a leallosávba.


Gondolom segíteni akartak, de miután kehúzódtak látták mit csinállok. Apuka, anyuka és 2 gyere folyamatos bámilása közben kellett teljesítenem :) legkínosabb 2 perc az életemben.


Azt nem viszont a mai napig nem értem mért néztek. Nekem az első realció az lenne hogy tovább állok hogy a gyerekeim nem lássak egy idegent ...-ot csinàlni vagy ha nagyon lelkiismeretem vagy max a rendőrt hívi, de nem telefonáltak ...


(Amúgy hírtelen jött az inger és nem értünk volna már el a következő pihenőt és kb 14 éves lehettem)

2018. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, de már láttam ilyet.Erre gerjedsz?

Nem értelek.

2018. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha. Remélem nem is lesz rá szükségem hogy ilyenre vetemedjek. De egyik haverom járt már így mikor pesten ragadtunk éjszakára. Sehol semmi se volt nyitva. Nyilvános WC egy sincs, pedig kifizetné az ember. Hát ő fa tövébe. Ha nem marad bent nem marad bent.


De remélem én soha nem kerülök ilyen helyzetbe.

Emellett igazán tehetnének WC-ket sok helyre budapesten. Kifizetném azt a 200-300 forintot a használatért.

2018. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Nem, látni viszont sokszor láttam. Ahol régen laktam, sok a cigány és a putrik körül gyakran látni őket ahogy épp a szükségleteiket elégítik ki. Volt hogy a ház egyik oldalán a pasas guggolt, gyorsan elfordultam, erre a másik oldalon a felesége. Na mondom, paszmek.
2018. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy nagyon erős ingerem volt. Szó szerint majd betojtam. Otthonról még messze voltam, nem volt sehol egy nyilvános wc, vagy pláza, ahova betérhettem volna. Így egy kis forgalmú parkban akartam elintézni. Azt hittem nincs ott senki, de megláttak. Egyértelmű volt hogy mit csinálok. Amilyen gyorsan csak tudtam, befejeztem a műveletet. Majd elsüllyedtem szégyenemben és vörös fejjel sietősen odébbálltam. Nem volt kellemes élmény.

Másokat is láttam már. Pár éve munkába menet. Ahogy gyalogoltam, valami furcsa durranásszerű hangot, hangos rotyogást hallottam. Ekkor hátrafordultam és mögöttem kb 30-40 méterre egy hajléktalan öregasszony ott egy trafóház tövében előrehajolva "tette a dolgát". Így már a hang is egyértelmű volt. Nagyon undorodtam tőle, nem akartam volna látni a látványt és hallani a hangot.

2020. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!