Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban változtatnom kéne a...

Valóban változtatnom kéne a külsőmön?

Figyelt kérdés

Nem szeretek sminkelni, és a ruhák sem igazán érdekelnek.

Van néhány kedvenc darabom, amik évek óta megvannak, mellé egy-egy cipő meg táska, és ennyi.

A hajammal sem szeretek külön foglalkozni, egyáltalán nem tetszik a mű göndörség, vagy a vasalt egyenes, megmosom, aztán hagyom, ahogy van, beáll magának.

Ugyanígy nem szándékozom festeni sem.


Viszont már sokszor megkaptam, költhetnék többet magamra, adhatnék magamra jobban, mert most vagyok fiatal, aztán majd bánni fogom.


Nem lustaságból vagyok ilyen, hanem így tetszem magamnak, és női szemmel is a visszafogott nőket látom szebbnek, nem azokat, akiken látszik, hogy nagyon igyekeztek, hogy minden tökéletes legyen rajtuk.


24l


2018. dec. 16. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi erre a válasz? Nem tudjuk hogy nézel ki. Lehet változtatnod kellene, lehet nem.


Nem csak a festett vasalt haj és mű tökéletesség létezik. Sokszor apróságok is sokat dobnak. A visszafogottság is lehet csinos is teljesen antinős.

2018. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

nekem ez annyit jelent, hogy nem helyezel több hangsúlyt a külsődre mint amennyit kell..helyes sőt nálam csillagos hatos


egy fajta életviteli és időbeosztási hatékonyságot társítok hozzá így látatlanban is..szintén szexi


aztán még eszembe jutott, hogy veled pl nem lenne macera bevállalni egy kéthetes afrikai természetfotó túrát, nem nyekeregnél, ha nincs 9 négyzetméter tükör a szálláson..cool


férfiként nyilván nem nehéz ilyennek lennem, nőben egyre ritkább ez

2018. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló véleményen vagyok, mint te, és többektől megkaptam én is, sminkkel mennyivel többet hozhatnél ki magamból, de... egyszerűen az már nem én lennék, nem érezném jól magam a bőrömben, úgy érezném, valamit kétségbeesetten takrgtatni próbálok a környezetem előtt, és egy nyugodt percem se lenne. Akik jól ismernek, ezt tudják, akikkel együtt laktam, azok meg azt, hogy csak mert nem kikenve kifenve járkálok, még legalább annyira igényes vagyok magamra, mert inkább bőrápolásra szánom azt az időt, amit más sminkelésre, és inkább alacsonyabb hőfokon szárítom a hajam olyan fésűvel, ami kíméli, amíg más szétégeti a sajátját.

Nem is olyan egyértelmű, húsz év múlva ki mit fog bánni, nem igaz?

2018. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az alapján, amit leírtál, számomra egy álomnő lennél.
2018. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha te nem érzed a változtatás szükségét, ne tedd, csak azért, mert mások azt mondják. Te így vagy önmagad. Nem hiszem, hogy bánni fogod, én egy tizessel több vagyok nálad, és mégis osztom a véleményed, engem sem érdekel különösebben a külső, hajam természetes, körmeim szintúgy, ruházatban csak a szükséges.

Nem ez a lényeg, hanem a személyiséged, jellemtulajdonságaid, mennyire tudsz szeretteljes kapcsolatokat kialakítani.

2018. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfiként az a véleményem, hogyha egy nő eleve szépnek született, akkor azon nincs mit csinálni, felesleges is, inkább csak elrontani lehet. Ha egy nő született adottságai nem túl szerencsések, akkor aláírom, hogy igyekszik pozitív irányban változtatni magán.


Ha mondjuk, egy nő kék hajjal és zöld bőrrel született (fiktív példa), és átfesteti magát barnára, egyetértek vele. De ha egy barna lány - csak azért, hogy elmondhassa ő is három órát tollászkodott, ahogy egy igazi nőnek kell - átfesti magát kékre-zöldre, tőlem aztán ne várja, hogy lelkesednem kelljen.

2018. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És erre milyen választ szeretnél?

"sokszor megkaptam" - oké, kiktől? Olyanoktól, akik fontosak, pasidtól/barátoktól/szülőktől? Ismerősöktől, akiknek irreleváns a véleménye?


És oké, így tetszel magadnak. Másoknak is tetszel így? Társkeresésben nem hátráltat a dolog? Mert akkor nem "kell" változtatnod, ne is törődj a kritikus hangokkal.

2018. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor neked így jó. Ettől nem leszel se több, se kevesebb. Az is lehet, hogy tíz év múlva máshogy gondolod, az is lehet, hogy életed végéig ugyanez marad a hozzáállásod. Egyikkel sincs semmi baj. :) A lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2018. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja
2019. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!