Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem ítélek el az ember...

Miért nem ítélek el az ember ha valaki pénzért szexel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 00:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Normális ember elítéli azokat az ember társait, kik pénzért szexelnek...


Pár kommentelőnek:

NE ÁLTALÁNOSÍTSUNK!!!

S NEM CSAK NŐK CSINÁLJÁK!!!


Arról nem is beszélve hány ember borkolja "randi" szó mögé a lábközti célját...😒


Míg nem találtunk egymásra párommal rengeteg randin vettem részt s kaptak egy találkozót, aminek az eredménye az volt sokszor, hogy megkértem távozzon. (volt hogy 5perc se kellett)


Elárulom nálam, hogy zajlik a randi anyagi része:

Ha unszimpatikus - én magamnak fizetek, akármit is mond a másik fél.


Ha szimpatikus - az első alkalommal megengedem, hogy ő fizessen a "megszokott illemből", DE következő randin ÉN fizetek, mert így igazságos.


Nekem nem más pénze kell, s szeretek a saját lábamon állni, anyagilag is.


S nekem sokkal fontosabb az, hogy milyen személyiségű ember mellett kötöm le az életem. (annak pedig része a jó szex is, kommunikáció, tisztelet, odaadó, nyitottság,őszinteség, megbecsülés...stb)


Akinek csak szex s pénz kell... Az szánalmas s undorító. Lehet akármilyen pozicióban is az illető, számomra akkor is a nép aljába tartozik az olyan ember.


Megesik nem egyszer, próbálnak nyomulni, udvarolni a lyukvadászok... Visszataszítóak.

Volt hogy párom osztotta ki a beteg állatot s leközölte a faszival, hogy hozzá tartozom. Fogja fel s tűnjön el vagy ráhívja a rendőrt.


Az a tetü többször követet s kiderítette hol lakom... Volt hogy a pénzt lebegtette "legalább csak egyszer, ígyse kellek?" ... 😐 minek néz ez... ezeknek baj van a fejükkel...


Volt olyan új alkalmazottam, aki egy beteg állat miatt hagyta ott az előző munkahelyét...

A felettese követte, zaklatta, volt hogy a farkát kicsapta az öltözőben... Ismerem azt a helyet s nem egy nő ez miatt távozott...de egyik se merte feldobni a huszonéves főnöküket 😒

A srác kikezd minden 40alatti nővel...s azt hiszi, hogy a farkára fog cuppanni bárki csak a poziciója miatt ...


Szóval srácok, kik nőkre szűkitik a "test eladását"... Lehetne mit mesélni a ti nemeteken belül is dolgokról.


Az pedig elég szomorú, ha valaki a randit is "lyuk megvételnek" gondolja... Visszataszító.

2018. dec. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, ha belegondolunk viszonylag tisztességes dolog. Ezt fizetem, ezt kapom, nincs megjátszás, hitegetés, átverés.
2018. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

8

Férfigyűlölő komment.

Vica versa, ha nem lennének prostik, nem lenne fizető ügyfélkör.

Vagy szerinted a díler jobb ember, mint a fogyasztó.

Amúgy szerintem továbbra is sántít a kérdés, vagy iszonyat retardált emberekkel vagy körbevéve, és ezen változtatnod kell. És továbra sem kaptunk választ, hogy milyen oldalról van szó, tinderen pl. soha nem hallottam ilyet.

2018. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért ítélném el? Nem az én dolgom és miben ártana nekem?


Miért lenne jó, ha vélt vagy valós erkölcsi fölényemet bizonygatnám és megspékelném azzal, hogy lenézzem és elítéljem, hogy ezzel biztosítsam be és nyugtassam meg magam, hogy mekkora fsza gyerek vagyok?


Kereslet-kínálat, a krvának pénz kell és ezt nyújtja érte, a fizetőnek meg szex egy random csajjal, aki megjátsza magát.


Az megint más kérdés, hogy mennyire tekinthetünk el, illetve mennyire számottevő az, hogy esetleg egyik fél kihasználhatja a másikat, vagy a krvának a stricije mindkettőt....

2018. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Már miért kéne elítélni őket? Ha legálissá tennék a prostitunciót (akárcsak Hollandiában) és a prostik adóznának (Lehet erre is van példa valamelyik országban, nem tudok róla) akkor mindenkinek jó lenne. A nő pénzt kap, az ügyfél örömöt az állam szintén pénzt, mindenki boldog. Jelen pillanatban mindenki boldog ebben a sztoriban csak az állam nem, mert ők nem járnak jól. Ha a prostik adóznának a tevékenységük után, fogadok, hogy nálunk se lenne illegális.
2018. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.-nek.


Te mindig baromságokat írsz!


Idehaza is legális!!!

2018. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

megdöbbentő ez a sok, prostigyűlölő hozzászólás


ha egy kicsit jobb emberismerők lennétek, akkor tudnátok, hogy a fizetős lányok között sokkalta több normálisabbat, empatikusabbat, érzékenyebb lelkűt, és tisztességesebbet lehet találni, mint az irodákban dolgozó nők között


és miért?

mert egy prostituált, a létező legelemibb mentalitással kezeli azt, a témát, ami a nem prostituált nők 99 százalékának, élete játszmájának a tartópillére


mit csinál egy prostituált? kéri a pénzt, bugyiját leveszi, egy óra múlva elköszön, és az ügyfél elégedetten visszaül warcraftozni


érdemes elgondolkodni azon pedig, hogy mit művel egy "tisztességes" nő, és milyen elmebeteg dolgokra képes, pusztán azért, hogy komplett hülyét csináljon abból, akivel éppen ismerkedik



de megszokhattuk már, hogy gyakorin minden nő őszinte, soha nem játszmázik, ha szimpatikus neki egy férfi, akkor lefekszik vele, ha nem, akkor megmondja, és vége, és minden férfi úgy nőzik, hogy megtetszik neki valaki az utcán, odamegy, aztán fél óra múlva már lakásra is mennek, igen, hogyne

2018. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17

Te beteg vagy

2018. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!