Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt úgy általánosságban mondják?

Ezt úgy általánosságban mondják?

Figyelt kérdés
Ma délután voltam bent apum munkahelyen és jo regen voltam ezelőtt bent,és mindenkinek “megmutogatott” és mondta h itt a “kicsilányom” 4 hónap és 18 leszek,és mindenki mondogatta h “nem is olyan kicsi” meg h “kicsi? Mindjart akkora mint te” Ezeket a magassagomra vagy a sulyomra mondtak? Vagy mire,ezt úgy általánosságban szoktak mondani?
2018. dec. 18. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Súlyodra.. Bszki.. . Arra értették hogy már "felnőtt" leszel, ő pedig úgy mutatott be, mintha még kisiskolás lennél.


Ebben semmi rossz nincs. Se kollégák sem apud részéről. Inkább aranyos volt.

2018. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A korodra és a magasságodra mondták. Néhányan meg talán arra, hogy elég idős vagy már ahhoz, hogy lefeküdjenek veled.
2018. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
21%
Általánosságban értik elsődlegesen. HA (apád - 5 cm) a magasságod vagy ilyesmi a testtömeged, akko ESETLEG értik másként is.
2018. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,de akkor ilyen nyíltan mondanák? Ha esetleg valamelyik magasság vagy súly lenne.
2018. dec. 18. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Sem a magassagom és sem a súlyom nincs az apame közelében kb fele akkora vagyok mindenben mint o
2018. dec. 18. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Apádnak mindig is a "kicsilánya" leszel.
2018. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor utaltak volna másra ha kb majdnem egy magas lennek vele meg olyan 90 kg körül? 😂😂 tehát ha nagydarab lennék nem? Mondjuk akkor alapbol nem is mondanák mert h sértő nem?
2018. dec. 18. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Fele akkora vagy mint a 90 kilós apád, tehát kb. 45 kiló és azért aggódsz, hogy talán lekövéreztek? Most vagy súlyos testképzavaros vagy, vagy hazudsz nekünk a külsődről.
2018. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem én csak általánosságban kérdeztem,és apukám 100 kg körül van vagy talán kicsit több lényegtelen. Általánosságban kérdeztem h nyilván ha latnak valakin h magas vagy nagydarab akkor tapintatossagbol nem említik meg nem?
2018. dec. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!