Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért csinálják ezt páran?

Mért csinálják ezt páran?

Figyelt kérdés

Sokszor a multik parkolóiban látok 17-30 év körüli fiatalokat, akik csak annyit csinálnak, hogy leparkolnak, elkezdenek cigizni, a kocsijuk mellet állnak esetleg nyitott ajtóval hangosan hallgatják a zenét miközben a kocsijuknak dőlve beszélgetnek.



Rengetegszer találkoztam ezzel a jelenséggel, de mindig arra gondoltam, hogy "biztosan várnak valakire", de pár napja láttam 3 ilyen fiatalt. Bementem vásárolni és kifejezetten sokáig voltam bent, mert rengeteg dolgot vettem, majd a múltin kívüli éttermeket is lassan körbe néztem, ettem stb... legalább bent töltöttem 1 órát.


Amikor kijöttem ugyan olyan pozícióban nekidölve a saját kocsijuknak cigizve nyitott ajtóval hallgatták hangosam a zenét.


Valószínűleg nem vártak senkire, mert én kifejezetten sokáig voltam bent plusz nem volt közel az ottaniak mukaidejük vége.


Létezhet, hogy ez nekik a szórakozás és szabadidejükben random multi parkolókba járnak csak ezért?


Mivel ez nem egy egyedi eset, mert kb 2 hétente látok ilyet gondolom csak tudja valaki a választ itt :D



2018. dec. 18. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom az okát, nem szoktam mások életével foglalkozni.
2018. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja, ez a hobbijuk..ott van hely a kocsinak is a füstnek is meg a zenének is..más meg nem fontos nekik


ez ilyen, szerintem korrekt

2018. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nagyon sokan laknak együtt otthon, és így tudnak privát szférára szert tenni.

Akinek van legalább egy saját szobája, az otthon is tud zenét hallgatni és a barátaival beszélgetni, és kikapcsolódni.

2018. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Mifelénk is csinálják ezt, nálunk egy autós közösség. Összegyűlnek a parkolóban, beszélgetnek, zenét hallgatnak, szórakoznak. (csak ugye alkohol nélkül) Megmutatják az új matricákat, megnézik kinek peresebb a gumija, információt, tapasztalatot cserélnek, tanítják egymást. Éjjel meg autókáznak (krúzolnak) a városban, vagy lemennek vidékre.


Semmivel sem különösebb dolog mint mikor fiatalok kocsmáról-kocsmára, buliról-bulira járnak. Furcsa, hogy csak most figyeltél fel rá, vagy csak most jelentek meg ott, mifelénk (kisváros) 5-6 éve már biztos mindennapos (minden hétvégés) jelenség.

2018. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Az utolsó válaszoló kifejtette. Én is barátokkal szoktam ezt csinálni. Néhányan kocsival kimegyünk vagy multi parkolóba vagy valami nagyobb térre és leállunk. Beszélgetünk , kajázunk, van aki cigit tol, hülyéskedünk stb. Közbe megyünk pár kört stb.

Szóval csak lazán. Én jobb szeretem mint a bulizást. És hát jobb is mint lerészegedni. :)

2018. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
régen mikor éjjel nappal nyitva volt a Tesco, péntek, szombat éjjel fullon volt parkoló. Beszélgettünk, piáltunk, bementünk vásárolni. Olyan közösségi hely volt a városban
2018. dec. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!