Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha páran...

Mit csináljak, ha páran piszkálnak a munkahelyemen és már kezdek idegbeteg lenni?

Figyelt kérdés

Szavakkal nem tudom megvédeni magam, mert nincs olyan szókincsem és a felidegelnek nem is tudok mit mondani. Most már azt várom hogy valamelyik hozzám érjen, de akkor tuti elborul az agyam, és akkor a tapéta vágó kést fogom beléjük vágni.

A fönökök tojnak az egészre, szoval még azoknak se tudok szólni.

Félek, elöbb utóbb a rendőrségen fogok kikötni, mert valamelyiket a korházba vagy a hullaházba küldöm véletlenül.

22f


2013. ápr. 17. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Uralkodj az indulataid felett...aztán piszkálj vissza. Mivel szoknak? Mert nem mindegy.
2013. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert...hm...más jobban körül tudná írni: lelki megnyugvást, örömöt okoz nekik, hogy ők is tudnak valakit sanyargatni, piszkálni.

Gondolom otthon ők is buzerálva vannak, esetleg máshol, nem tudom.

2013. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel piszkálnak?

Azért nem mindegy, mert mondjuk nekem volt már nem egy olyan munkatársam, h az eszem megállt és még neki állt feljebb(ment fürdeni simán elvette a fogasról más törölközőjét).

Vagy van az, h megint okot adott rá, szal nem dolgozott, de a főnök seggét nyalta.

Meg volt, h nekem tettek az elején megjegyzést, de aztán abbamaradt, mert beilleszkedtem.

2013. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kiáltoznak, dobálnak, idétlen hangokat abnak ki magukból amikor elmegyek melettük. Nem szoktam nyalizni, az inkább az ö szokásuk.

Amugy egy reszük amojan nehéz fiú forma, a másik részük meg az a lúzer, akit viszont baztatnak és így próbálják kompenzálni azt.

Van pár nehéz fiú haverom nekem is, meg szerintem nem én vagyok a gyár csicskása. Csak egyszerűen nem vagyok olyan terrorista természetű és páran ezért száltak rám.

2013. ápr. 17. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Túlontúl jó megoldásom nincs erre a problémára, mert munkába lépést követően kellett volna valahogy kiharcolni a tekintélyt velük szemben. Plussz az ember azt hinné, hogy egy munkahelyen azért dolgoznak olyan kulturáltságú emberek, hogy nem zaklatják a munkatársukat. De ezek szerint nem.

Azt javaslom, hogy csinálj olyat, amivel nem okozol kárt nekik, de viszont a lelked is megnyugszik valamilyen szinten, hogy elégtételt vettél rajtuk.

Olyasmikre gondolok, hogy pl az öltözőszekrényükbe nyomsz egy kis borotvahabot, vagy fogkrémet a kilincs aljára, esetleg pillanatragasztót a kulcslyukba. Ők kicsit bosszankodnak, te meg elégtételt vettél valamilyen szinten. Tudom, gyerekes dolog, de inkább ezt csináld mint hogy késsel nekik mész! Abból egyes egyedül csak te jöhetsz ki rosszul: rendőrség, börtön, sőt még a munkahelyedet is elveszíted.

Esetleg azt nem tudod csinálni, hogy átkéreted magad egy másik gyárcsarnokba? Vagy valakivel beszélsz a másik csarnokból, hogy cseréljetek, és utána rendezitek a főnökséggel is?

2013. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi a választ, ezeket kipróbálom.

Amugy inkább más munkahere gondoltam.

2013. ápr. 17. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!