Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyszeruen nem akarok elni...

Ha egyszeruen nem akarok elni akkor mit kell tennem? Gyogyszerek segithetnek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem akarok mar letezni se. Semmi eletenergiam nincs. Reggel felebredek es azt gondolom mi a szrnak ebredtem fel mar megint. Es alig birok felkelni, szenvedek nagyon. Gondolom azert van ez velem mert semmi sikerem nincs az eletben szo szerint semmi, minden teren egy nulla vagyok. Munkam sincs jelenleg. Nem sajnaltatni akarom magam csak erdekelne ki erzett mar igy es mit tett ellene?? Egy jo pszihiater es gyogyszerek azok hasznosak?? Vagy mi csinaljak?? Probalok egyebkent allast talalni de nem vettek fel meg eddig sehova. Lehet hogy lassak rajtam hogy mennyire utalom az eletem?? Ha megtehetnem oda adnam az eletem olyan embernek aki beteg es elni akar. F
2018. dec. 19. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy menj pszichológushoz, vagy szerezz barátokat, vagy ha nagyon elég volt, szállj ki, de ne ugorj jármű elé.
2018. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éreztem így pont a napokban is,de azóta elmúlt ez a hangulat.Azt nem állítom,hogy most minden happy,de jobb.Találkoztam egy régi baráttal aki adott pár jó tanácsot és ajánlott valakit akohez ha gond lesz elmehetek lelki beszélgetésre.A tanácsom,hogy legyél türelmes magaddal,valamilyen kiút biztosan van ebből az egészből.A pszichológus,pszichiáter jó ötelet.De akár egy mentálhigiénés szakemberrel vagy lelkésszel is beszélhetsz.Dettó jelenleg nincs munkám,meg más körülmények sem jók.Alkalmi munkákból tartom fenn magam. Az a sz.r érzés az egészben,hogy tudom többre is képes lennék,többféle munkát is eltudnék látni,de nincsenek kapcsolataim,hogy valaki esélyt adjon.Így kicsit megtorpantam és egy helyben állok.De valahogy lesz csak hinni kell benne.
2018. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!