Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy szupermarketben egy...

Ha egy szupermarketben egy ott dolgozó hölgy mosolygott és segítőkész volt velem, amikor segítségre volt szükségem, akkor ők 3 hónap múlva is megismernének, vagy elhanyagolhatom a köszönést?

Figyelt kérdés
Gondolván, hogy több ember megfordul ott azidő alatt és úgy is elfelejti ki vagyok.

2018. dec. 19. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Én azt érzékeltem, velem kifejezetten kedves volt.
2018. dec. 19. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megismer
2018. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munkája, ha bunkó lenne, kirúgnák, pedig biztos vagyok benne, hogy nem mindig őszinte a mosolya.
2018. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönni nyugodtan köszönj, hiszen illik is.


De mintha te többre vágynál ettől a bizonyos hölgytől :-D


Hívd el randira, ha tetszik (és ha más bolt is van a közeledbe, ahol vásárolni tudsz, ha balul sülne el a dolog).

2018. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
10 év múlva is megismerne. Mert szerelmes lett beléd első látásra, és belerögzült a tekinteted a szívébe:)
2018. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Majd csak sikerül elhinni.

2018. dec. 19. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A pénztáros pontosan olyan ember, mint te. van akire emlékszel 10 hónap múlva is valamiért, van akinek az arcát 2 perccel később sem ismernéd meg.

Ha látod, akkor köszönj neki, ha udvarias, akkor visszaköszön.

A szeméből látni fogod, hogy csak köszönt, mert udvarias, vagy meg is ismert.

2018. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönhetsz neki azzal nincs gond.Nem valószínű,hogy emlékezni fog rád hacsak nem jársz oda mindennap.Amikor a fogaimat csináltattam és egyszer üzenetben rákérdeztem valamire a fogorvosom fogászati oldalán mondta rémlik neki az eset,de már, hogy pont hogy volt nem emlékszik rá kérte bővebben fejtsem ki.Amugy ismerősöm néha összefutunk rendezvényeken engem regisztrál megismer de hogy pont mivel kezelt azt nem tudja.Lehet a te arcid is ismerős lesz az illetőnek de arra már nem fog emlékezni hogy rád mosolygott vagy épp segített elpakolni 2kg narancsot mert előtted utánad még sok mindenkivel ezt megtette.
2019. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!